تعمیر اجاق گاز اسنوا

تعمیر اجاق گاز اسنوا به عنوان یکی از برند های معتبر ایرانی، توسط کارشناسان و متخصصین باتجربه به ساده ترین شکل ممکن امکان پذیر است. این برند ایرانی، با توجه به کیفیت بالا، امروزه در صدر لیست انتخاب خریداران لوازم خانگی قرار گرفته است.

برند اسنوا از جمله برند های بی رقیب ایرانی است که کیفیت آن به نوعی تضمین شده بوده است. اما در برخی از موارد با توجه به مشکلات ناشی از عملکرد اجاق گاز، می توان شاهد خرابی قطعه یا قطعات آن نیز بود.

 اجاق گاز اسنوا به عنوان یکی از پرکاربرد ترین دستگاه های مورد استفاده در ایران می باشد،  سرویس و تعمیر این دستگاه باید طبق استاندارد ها و نکات فنی صورت گیرد، تا دستگاه شما بهترین و بالاترین راندمان را داشته باشد. رعایت نکات ایمنی و فنی در نصب، سرویس و تعمیر اجاق گاز، شرایط را برای مصرف کنندگان عاری از هر گونه خطر خواهد ساخت.

از اصلی ترین امکانات و ویژگی های اجاق گاز اسنوا، می توان به موارد ذیل اشاره نمود.

 • شیشه های ظریف و بادوام
 • دیواره های داخلی ( پرزدار )
 • سلف کلین
 • ولوم باکیفیت باکالیتی ( درجه تحمل بسیار بالا در برابر حرارت )
 • زمان سنج دیجیتالی 
دلونگی
hardstone
bosch
ariston
lagerm
zanussii
lofra
لتوو
استیل-البرز
snowa
singer
magic-chef
indesit
akhavan
aeg-3

خدمات 24 ساعته

در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید درخواست خدمات تعمیرات خود را در سایت تخصصی هیت نت ثبت کنید.

گارانتی کیفیت

کلیه خدمات سرویس یا تعمیرات اجاق گاز هیت نت دارای شش ماه تا یک سال گارانتی می باشند.

تکنسین های متخصص

کلیه کارشناسان و تعمیرکاران مرکز هیت نت تخصص و تجربه کافی در تعمیرات انواع اجاق گاز را دارند.

خدمات فوری

پس از ثبت درخواست خدمات، در سریع‌ترین زمان ممکن تعمیرکاران به محل شما مراجعه خواهند کرد.

 

نمایندگی تعمیر  اجاق گاز اسنوا در تهران 

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز اسنوا در تهران هیت نت با بیش از چندین سال تجربه در بخش تعمیرات اجاق گاز اسنوا ، امروزه به واسطه همکاری با متخصصینی توانمند و با تجربه، بهترین شرایط را به منظور ارائه خدمات فنی و سرویس تعمیر لوازم خانگی در استان تهران فراهم نموده است. در این مقاله به بررسی مهم ترین علت خرابی و نقص قطعات اجاق گاز اسنوا پرداخته خواهد شد.

نصب، سرویس و تعمیرات اجاق گاز اسنوا هم چون بسیاری از لوازم دیگر، نیازمند تخصص و مهارت های ویژه ای است. در صورتی که مراحل سرویس و تعمیر به صورت کاملا استاندارد و با رعایت تمامی اصول انجام گیرد، می توان به طور حتم شاهد نتایجی بسیار رضایت بخش در عملکرد این دستگاه بود.

برند اسنوا نه تنها در بازار های ایران، بلکه در تمامی بازار های خاورمیانه نیز توانسته است تا در میان حضور بسیاری از رقبا خارجی، توجه خریداران را به خود جلب نماید. این برند بر اساس استاندارد های روز تعریف شده در جهان طراحی و تولید گردیده است، اما قطعا اشکالات اندکی نیز در برخی از نمونه های اجاق گاز اسنوا می توان شاهد بود.

 

بررسی مشکلات اجاق گاز اسنوا 

تنها با بررسی و علت شناسی دقیق مشکلات اجاق گاز دستگاه به راحتی قابل تعمیر خواهد بود. از رو تعمیرکار اجاق گاز اسنوا با شناسایی علت دقیق نقص دستگاه آن را در کم ترین زمان ممکن رفع می نماید. شما عزیزان می توانید جهت تعمیر اجاق گاز اسنوا خود  تا با یک تماس تلفنی با ما ، کارشناسان در محل حضور پیدا کرده و نسبت به تعمیر اجاق گاز اسنوا اقدام نمایند.

 

تعمیر کار اجاق گاز اسنوا 

خرابی اجاق گاز اسنوا از جمله احتمالاتی است که می توان در برخی مواقع شاهد آن بود. رفع خرابی اجاق گاز اسنوا باید توسط بهترین تعمیرکاران انجام شود تا مشکل را سریع شناسایی کنند و آن را رفع نمایند.

مهم ترین نکاتی که تعمیرکاران باید در زمان تعمیر اجاق گاز اسنوا رعایت کنند عبارتند از : 

 • نصب اجاق گاز در محیط های کوچک ریسک خطر را افزایش می دهد.
 • در هنگان نصب اجاق صرفا باید از شیلنگ هایی با طول 5/1 استفاده نمود.
 • استفاده از شیلنگ های غیر مناسب برای گاز، ممنوع است.
 • جلوگیری از سر رفتن غذا و مواد خوراکی بر روی گاز ضروری است.
 • نصب اجاق گاز در محیطی دور از وزش باد موجب جلوگیری از احتمالات خطرناک خواهد شد.
 • شستشو اجاق گاز تنها با استفاده از پارچه های نرم مجاز است.
 • هر دو سر شیلنگ اجاق گاز باید با استفاده از بست های مجزا و استاندارد، بسته شود.

توجه به این نکات در زمان نصب باعث می شود دستگاه شما دچار هیچگونه مشکلی نشود و به بهترین نحو کار کند.

خدمات عیب یابی و تعمیر اجاق گاز اسنوا

عیب یابی اجاق گاز اسنوا به طور حتم اولین مرحله ای است که تنها در صورت انجام صحیح آن می توان شاهد یک خروجی رضایت بخش یعنی تعمیر قطعی دستگاه اجاق گاز بود. امروزه بسیاری از افراد سعی در عیب یابی فردی اجاق گاز و تعمیر آن دارند.

این امر قطعا یکی از مهم ترین مراحل ریسک پذیری به واسطه عدم در اختیار داشتن اطلاعات مرتبط و هم چنین بی تجربگی در این حوزه است. کارشناسان مرکز تعمیر لاین تعمیر در تهران، به عنوان یکی از حرفه ای ترین کادر های تعمیر اجاق گاز اسنوا در کشور، شرایطی بسیار ساده و هموار را برای مشتریان ایجاد نموده اند.

کارشناسان با حضور در محل مورد نظر مشتریان، ضمن بررسی قطعات و اجزا اجاق گاز، نسبت به عیب یابی دقیق دستگاه اقدام می نمایند. پس از مشخص شدن قطعه یا قطعات آسیب دیده، حالا زمان تعمیر تخصصی و حرفه ای دستگاه اجاق گاز فرا می رسد.

بررسی قطعات اجاق گاز اسنوا 

به عنوان یکی از دستگاه های تولید ایران، به سادگی در دسترس قرار خواهد داشت. در صورتی که مشتریان تمایل به انتخاب قطعات استوک و یا نو داشته باشند، کارشناسان لاین تعمیر بر همان اساس نسبت به نصب و تعمیر این قطعات اقدام می نمایند.

سرویس قطعات اجاق گاز توسط کارشناسان یاد شده نیز از دیگر خدماتی است که در مرکز لاین تعمیر ارائه می گردد. سرویس قطعات این اطمینان را حاصل می نماید که قطعات آسیب دیده طی یک بررسی اصولی و فنی، به خوبی تعویض یا تعمیر می گردند.

 

خدمات تعمیرگاه مجاز اجاق گاز اسنوا در تهران

نمایندگی تعمیر اجاق گاز اسنوا یعنی مرکز تعمیر لاین تعمیر، به جهت تسلط کافی بر تمامی فاکتور های ضروری در عیب یابی قطعات و باز کردن آن ها، از جمله مراکز کاملا تخصصی در کشور به شمار می رود. سرعت و دقت بسیار بالا در انجام سریع و دقیق مراحل عیب یابی فنی و تعمیر، مجموعه لاین تعمیر را همواره به عنوان یک مجموعه بسیار موفق معرفی نموده است. ضمانت و گارانتی خدمات تعمیرات ارائه شده توسط کارشناسان، از دیگر امتیازات مهم لاین تعمیر است. کارشناس تعمیر اجاق گاز لاین تعمیر، پس از حضور در محل مورد نظر، نسبت به بررسی هر یک از مشکلات فنی و یا تخصصی دستگاه اقدام خواهد نمود.

 

مشکلات متدوال اجاق گاز اسنوا 

از اصلی ترین مشکلات اجاق گاز اسنوا می توان به موارد ذیل اشاره نمود.

 • روشن نشدن شعله اجاق گاز
 • عدم پایداری شعله های اجاق پس از روشن شدن
 • عدم سوخت شعله ها با رنگ آبی
 • عدم جرقه زدن اجاق گاز
 • نشت گاز در محیط
 • عدم تنظیم شعله و دما فر اجاق گاز
 • انحراف شعله و سوخت ناقص گاز
 • خاموش شدن فر اجاق

 

تعمیر درب اجاق گاز اسنوا

در صورتی که درب اجاق گاز شما با مشکل روبه رو شده است می توانید با یک تماس ساده با مجموعه ما با کارشناسان ما صحبت نمایید و ما در کمترین زمان ممکن بهترین تکنسین را به محل مورد نظر اعزام می نمایند تا مشکل دستگاه را حل نماید.

 

هزینه تعمیرات اجاق گاز اسنوا 

اجاق گاز مدتی پس از طبخ نیاز به تعمیر و سرویس دارد. مرکز تعمیرات اجاق گاز اسنوا با بالاترین کیفیت  توانسته خدمات حرفه ای و مقرون به صرفه ای در اختیار مشتریان قرار دهد. همه هزینه های دریافتی از مشتریان منصفانه بوده و بر اساس نظارت کلی صورت می گیرد. حدود هزینه های تعمیرات در ابتدا پیش از آغاز به کار اعلام می شود و در نهایت پس از پایان کار هزینه نهایی طبق قرار تعیین شده وصول می گردد. قیمت تعمیر اجاق گاز اسنوا بر اساس نوع خرابی، قطعات مورد نیاز، میزان تخصص لازم و زمان طی شده ارزیابی می شود.

 

.