تعمیر اجاق گاز تکنو گاز

اجاق گازها دستگاه های مصرفی هستند و به مرور زمان نیازمند سرویس می شوند، با سرویس به موقع اجاق گازتان در صورتی که قطعه ای دچار مشکل باشد مطلع می شوید و می توانید سریع آن را رفع نمایید. اما ممکن است است اجاق گازتان بعد از چند سال اجاق گازها دچار خرابی می شوند و احتیاج به تعمیر و سرویس دارند،از این رو باید به دنبال یک نمایندگی حرفه ای باشید هیت نت بهترین نمایندگی تعمیر اجاق گاز تکنو گاز در تهران می باشد. 

دلونگی
hardstone
bosch
ariston
lagerm
zanussii
lofra
لتوو
استیل-البرز
snowa
singer
magic-chef
indesit
akhavan
aeg-3

خدمات 24 ساعته

در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید درخواست خدمات تعمیرات خود را در سایت تخصصی هیت نت ثبت کنید.

گارانتی کیفیت

کلیه خدمات سرویس یا تعمیرات اجاق گاز هیت نت دارای شش ماه تا یک سال گارانتی می باشند.

تکنسین های متخصص

کلیه کارشناسان و تعمیرکاران مرکز هیت نت تخصص و تجربه کافی در تعمیرات انواع اجاق گاز را دارند.

خدمات فوری

پس از ثبت درخواست خدمات، در سریع‌ترین زمان ممکن تعمیرکاران به محل شما مراجعه خواهند کرد.

تعویض اجاق گاز را فراموش کنید!

با تیم تخصصی هیت نت، تعمیر اجاق گاز تاکنو گاز در محل با نازلترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن صورت می گیرد.

 

نمایندگی تعمیرات گاز تکنو گاز در تهران

تعمیر اجاق گاز تکنو گاز پیچیده است و باید توسط افرادی که با قطعات و سیستم آن آشنا هستند و تجربه ی کافی در این زمینه را دارند انجام شود.هیت نت یکی از بهترین نمایندگی تعمیر اجاق گاز تکنو گاز در تهران می باشد این مجموعه دارای بهترین و کار بلد ترین تعمیرکاران می باشد. در صورتی که دستگاه شما عزیزان دچار هرگونه نقص یا مشکلی شما تکنسین های ما در کمترین زمان ممکن در محل حاضر می شوند و مشکل دستگاه را شناسایی و آن را رفع می نمایند.

 

عیب یابی و تعمیر اجاق گاز تاکنو

یکی از خدمات نمایندگی تعمیرات اجاق گاز تکنو گاز به این صورت است که تعمیرات اجاق گاز تکنو گاز در محل انجام می شود و دارای ویژگی هایی است که بیان خواهیم کرد.

اولین ویژگی تعمیرات اجاق گاز تکنو گاز در محل این است که امکان نظارت بر عملکرد تعمیرکار اجاق گاز تکنو گاز وجود دارد؛ دومین ویژگی تعمیرات اجاق گاز تکنو گاز در محل این است که دیگر نیازی به جا به جایی دستگاه از منزل مورد نظر تا تعمیرگاه مجاز اجاق گاز تکنو گاز نیست؛ سومین ویژگی تعمیر در محل پایین آمدن هزینه تعمیر اجاق گاز تکنو گاز و صرفه جویی در زمان است و ویژگی آخر این است که شما در هر ساعتی از شبانه روز می توانید از خدمات تکنو گاز بهره مند شوید.

اولین نکته ای که در رابطه با عیب یابی تکنو گاز به آن می پردازیم این است که اگر شعله روی اجاق گاز خیلی بالا باشد این امکان وجود دارد که فشار گاز بالاست و افزایش اکسیژن باعث این مشکل شده است که برای برطرف کردن این مشکل باید میزان گاز و هوا تنظیم شود.

برای برطرف کردن این مشکل بهتر است با بهترین نمایندگی تعمیر اجاق گاز تکنو گاز تماس حاصل فرمایید تا مشکل شما را در کمترین زمان ممکن برطرف کنند.

دومین مورد عیب یابی تکنو گاز این است که اگر دمای فر به حد نرمال نرسد در آن صورت باید المنت گاز و سنسور دما گاز تکنو را بررسی کنید.

سومین مورد عیب یابی تکنو گاز این است که اگر شعله ها روشن نشود دو دلیل وجود دارد، اولین دلیل آن این است که گاز خود را به مدت طولانی تمیز نکرده اید و دلیل دوم که باید این مورد را انجام دهید این است که گاز خود را به خوبی تمیز کرده و لایه های چربی آن را بردارید تا شعله های گاز شروع به کار کند.

چهارمین مورد عیب یابی تکنو گاز درباره دود کردن فر گاز است. زمانی فر گاز دود می کند که میزان گاز موجود بیشتر از هوا باشد و برای رفع این مشکل باید نازل های گاز عوض شود و میزان گاز موجود باید کاهش پیدا کند.

 

سرویس اجاق گاز تکنو گاز

نمایندگی تعمیر اجاق گاز تکنو گاز در تهران بهترین خدمات و سرویس را در شرق، شمال، جنوب و غرب تهران در اختیار مردم عزیز قرار می دهد. همان طور که می دانید با استفاده از خدمات سرویس نمایندگی اجاق گاز تکنو گاز شما می توانید تا 75 درصد در هزینه ها صرفه جویی کنید، بنابراین نمایندگی اجاق گاز تکنو گاز در تهران بهترین گزینه است.

از ویژگی های دیگری که خدمات و سرویس اجاق گاز تکنو گاز را در بر می گیرد این است که گاز های فردار و رومیزی گارانتی 12 ماهه دارند. شما می توانید درخواست خرابی و یا اگر احساس می کنید دستگاه شما نیاز به سرویس کامل دارد را در سایت یا پیج تکنو گاز ثبت نمایید و تعمیرکار اجاق گاز تکنو گاز در کمترین زمان ممکن به منزل شما می آید و عملیات سرویس کامل و تعمیرات اجاق گاز تکنو گاز را انجام می دهد و چون کار سرویس و تعمیر گاز یک کار تخصصی است توصیه می شود اگر تخصص لازم در این زمینه را ندارید خودتان گاز را تعمیر نکنید زیرا ممکن است نقاط دیگری از گاز آسیب ببیند.

درباره میزان هزینه تعمیر اجاق گاز تکنو گاز باید چند عامل را بررسی کرد و سپس بر اساس آن هزینه تعمیرات اجاق گاز تکنو گاز را برآورد کرد.

اولین عامل در تعیین هزینه تعمیرات گاز تکنو استفاده از قطعات فابریک دستگاه است؛ مورد بعدی که در تعیین هزینه تعمیر گاز تکنو موثر است این است که تنظیم هزینه ها بر اساس نرخ مصوب دولتی باشد یا نباشد.

نکته سوم در رابطه با هزینه تعمیر گاز قطعه خراب شده در دستگاه است و مورد آخر بحث گارانتی خدمات پس از فروش است. با بررسی این موارد می توانیم میزان هزینه تعمیرات اجاق گاز تکنو گاز را به دست بیاوریم.

 

نصب اجاق گاز تکنو گاز

یکی از بخش های مهم در کنار تعمیرات اجاق گاز تکنو گاز بحث نصب این اجاق گاز است که همکاران حرفه ای شرکت تکنو گاز این کار را به صورت درست و کامل انجام می دهند.

نکاتی که پرسنل شرکت تکنو گاز در نصب اجاق گاز تکنو گاز رعایت می کنند به این صورت است که فضای کافی باید برای نصب اجاق گازهای رومیزی و ایستاده تکنو گاز در آشپزخانه وجود داشته باشد.

نکته دوم در رابطه با نصب اجاق گاز تکنو گاز این است که محلی که اجاق گاز را نصب می کنید نباید نزدیک پنجره و پرده باشد. نصب و تعمیرات اجاق گاز تکنو گاز ایستاده بسیار ساده هست اما در نصب اجاق گاز معمولی و فردار باید به نکات زیر توجه فرمایید.

 

مشکلات متداول اجاق گاز تکنو گاز

 

 • پیلوت اجاق گاز خاموش می شود
 • شعله  اجاق گاز دود می کند
 • شعله ی مشعل بسیار بلند است
 •  فندکی اجاق گاز روشن نمی شود
 • حرارت بصورت  یکنواخت در شلعه پخش کن جریان ندارد
 • گاز نشتی دارد
 • مشعل‌های فوقانی اجاق گاز روشن نمی‌شود
 •  رنگ سوخت مشعل ها استاندارد نیست
 • شعله های اجاق گاز روشن نمی شوند
 • خرابی ماژول
 • خرابی سوئیچ جرقه ایگنیتر
 • فر اجاق گاز خاموش می شود
 • تنظیمات تایمر درست نیست  
 • شعله اجاق گاز کم است
 • اجاق گاز سر و صدا ایجاد می کند

 

هزینه تعمیر اجاق گاز تکنو گاز

هزینه تعمیر به عواملی مختلفی بستگی دارد. در صورتی که دستگاه شما دچار هرگونه مشکلی شود می توانید با مجموعه هیت نت تماس بگیرید ، تکنسین های ما در کمترین زمان ممکن در محل مورد نظر حاضر می شوند. عوامل تاثید گزار بر روی قیمت تعمیرات اجاق گاز تکنو گاز عبارتند از : میزان خرابی دستگاه، تعویض قطعه خراب، دستمزد تکنسین .

.