تعمیر اجاق گاز زیمنس

تعمیر اجاق گاز زیمنس می تواند بسیار تخصصی باشد زیرا قطعات به کار برده شده در آن و ساختار کلی این دستگاه در مدل های مختلف به صورت راستی طراحی شدند و تعمیر این دستگاه به دانش فنی و تجربه کافی نیاز دارد. اجاق گازها در طول روز بسیار مورد استفاده قرار می گیرند و ممکن است قطعات آنها در اثر گذشت زمان و یا استفاده نادرست مستهلک شوند. بهتر است برای تعمیرات گاز زیمنس از یک تعمیرکار حرفه‌ای کمک بگیرید. تعمیر غیر اصولی این دستگاه می‌تواند صدمات جبران ناپذیری به بار بیاورد.  تعمیر اجاق گاز را باید به حرفه ای ترین نمایندگی مثل هیت نت بسپارید.

 

تعمیرات اجاق گاز زیمنس در تهران

ارورهای اجاق گاز زیمنس نهال توسط یک فرد با تجربه و حرفه ای قابل شناسایی و حل می باشند. یک تعمیرکار حرفه ای می تواند در کمترین زمان ممکن مشکل را شناسایی کرده و قطعه را تعمیر و یا تعویض نماید. اگر به دنبال تعمیرات گاز زیمنس در تهران هستید می توانید با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت تعمیر کاران ما در محل مورد نظر حاضر شوند. قیمت مناسب،تعمیرکار حرفه ای،ضمانت تعمیر و خدمات ویژه از نکاتی هستند که که می توانند رضایت شما را جلب کنند.

دلونگی
hardstone
bosch
ariston
lagerm
zanussii
lofra
لتوو
استیل-البرز
snowa
singer
magic-chef
indesit
akhavan
aeg-3

خدمات 24 ساعته

در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید درخواست خدمات تعمیرات خود را در سایت تخصصی هیت نت ثبت کنید.

گارانتی کیفیت

کلیه خدمات سرویس یا تعمیرات اجاق گاز هیت نت دارای شش ماه تا یک سال گارانتی می باشند.

تکنسین های متخصص

کلیه کارشناسان و تعمیرکاران مرکز هیت نت تخصص و تجربه کافی در تعمیرات انواع اجاق گاز را دارند.

خدمات فوری

پس از ثبت درخواست خدمات، در سریع‌ترین زمان ممکن تعمیرکاران به محل شما مراجعه خواهند کرد.

سرویس اجاق گاز زیمنس

ممکن است در ابتدا این کار یک هزینه اضافه به نظر برسد،اما در اصل سرویس و وسایل و لوازم خانگی امروزه یکی از نیازهای جدی آنها به شمار می رود. روند سرویس دستگاه تمامی ای پای آن شناسایی شده و برطرف می شوند.همچنین عملکرد دستگاه بازیابی می شود و تمامی قطعات در بهترین حالت خود قرار می گیرند .علاوه بر این شما می‌توانید بهترین نتیجه را از کارکرد آن بگیرید. سرویس اجاق گاز زیمنس نه توسط یک سرویس کار موضوع میتواند جلوی بسیاری از هزینه هایی که باید برای تعمیرات کلان بپردازید را بگیرد و عمر مفید دستگاه را به صورت چشمگیری افزایش دهد. سرویسکار های مجموعه هیت نت تجربه کافی و دانش لازم برای این کار را دارند.

نصب اجاق گاز زیمنس

مرحله نصب یکی از قدم های بسیار مهم در زمینه لوازم خانگی می باشد. نصب اجاق گاز زیمنس بهتر است توسط یک فرد متخصص انجام شود تا تمامی استانداردها و نکات ایمنی در آن در نظر گرفته شود. در واقع نصب استودیویی می تواند خطرات ناشی از از انفجار و و خرابی دستگاه را به حداقل گل و حتی صفر برساند. محل قرارگیری اجاق گاز،نصب اصولی،اطلاع از اتصالات و سلامت قطعات دستگاه نکاتی هستند که توسط یک فرد با تجربه شناخته و حل می‌شود. چنانچه برای نصب اجاق گاز زیمنس تعمیرکار نیاز داشتید می توانید با ما تماس بگیرید.

 

مشکلات متداول اجاق گاز زیمنس

قطعات الکتریکی اجاق گاز زیمنس دچار اختلاف شدند

در شرایطی که هیچ یک از قطعات این اجاق گاز �‌کنند و به طور کلی از کار افتاده اند ابتدا اتصالات ت را چه کرده و اگر مشکلی در پریز برق و اتصالات آن نبود کابل برق گاز را بررسی کنید. اگر ر این قطعه و یا اجزای دیگران مشکل داشته باشند باید از یک تعمیرکار اجاق گاز کمک بگیرید. میتوانی نید برای عیب یابی دستگاه خود با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.


شعله اجاق گاز زیمنس جرقه نمی زند

زمانی که جرقه زن گاز زیمنس و اختلال می شود مشکل می تواند به خاطر مسدود شدن قطعات شعله گاز باشد. گاهی مواد غذایی مانند شیر و یا دیگر مواد روی اجاق گاز سر میروند و روی فندک گاز جمع می شوند،در این حالت جرقه زن دچار مشکل می شود و ممکن است به خوبی کار نکند و روشن نشود. همچنین زمانی که چینی جرقه زن خیس باشد این اختلال پیش می آید. در صورت شکسته شدن و یا ازکارافتادگی فندک گاز نیز ممکن است چنین مشکلی پیش بیاید.

اگر فاصله بین جرقه زن و شعله به درستی تنظیم نشده باشد همچنین خرابی تهران و اختلال کلید جرقه زن نیز می توانند شنید مشکلی را به وجود بیاورند.

برای از بین بردن این اختلال ابتدا مشعل ها را تمیز کرده و اگر آشغالی در آنها بود و راه در خزان را منصوب کرده بود آن را تمیز نمایید و در صورت ادامه داشتن مشکل با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.


شعله اجاق گاز دود میکند

زمانی که شعله به خوبی نمی سوزد و یا دور می کند احتمالاً مشکل است فشار گاز می باشد. همچنین این مشکل می‌تواند رنگ شعله را تغییر داده و آن را متمایل به زرد کند. پیش از هرچیز اطمینان حاصل کنید که شعله خیس نباشد زیرا حتی اگر رطوبت کمی در شعله ایجاد شود خوب نمی سوزد.

ناخالصی گاز ورودی،ایراد در تنظیم کننده ترکیب هوا گاز،کم بودن مقدار گاز نسبت به هوا در مخلوط کن،اختلال در ژیگلور و نازل خروجی گاز همچنین نشتی گاز می‌تواند چنین مشکلی را به وجود بیاورد. توجه داشته باشید که عیب یابی مشکل باید حتماً توسط یک متخصص انجام شود و گرنه این مشکل به قطعات دیگر نیز آسیب می رساند و در نهایت ممکن است بسیار خطرناک باشد.


نشتی گاز اجاق گاز زیمنس

این مشکل احتمالاً به خاطر اتصالات غیر اصولی رخ می دهند. ممکن است هنگام نصب و یا جابجایی گاز این اتصالات به هم خورده باشند و اتصالات یا سیم های شعله و ماژول کنترل را دچار مشکل کرده باشند. برای حل این مشکل کافیست اجاق گاز را برق بکشید و کلاهک شعله را بردارید. اگر اینقدر خراب بود باید با یک تعمیرکار تماس بگیرید تا آن را تعمیر و یا تعویض نمایید.


خرابی فندک اجاق گاز زیمنس

برای عیب یابی فندک اجاق گاز باید چراغ های دستگاه را خاموش کنید و دستگیره آن را بچرخانید. چنانچه جرقه آب این بود و به رنگ های زرد و نارنجی دیده شد اینقدر نیاز به تعویض خواهد داشت. توجه داشته باشید که نظر قطعی و مراحل انجام آن توسط یک فرد کاربلد انجام شود. در صورت نیاز به یک متخصص حرفه ای می توانید روی ما حساب کنید.


شعله اجاق گاز زیمنس روشن نمی شود

وقتی مشکل پیش می آید احتمال اختلال در شیر می باشد. اگر شیر گاز بسته باشد شعله ها روشن می شوند پس بهتر است ابتدا باز بودن مطمئن شوید اگر از کپسول گاز استفاده می کنید باید چه کنیم که کپسول تمام نشده باشد. اگر ر مراحل گذشته را انجام داده و همچنین مشکل پابرجا بود احتمالا این اختلال از نازل های گاز ز می باشد که گاز از آنها خارج نمی شود و شعله نیز روشن نخواهد شد. خرابی مسیر خروج کار به سر شده نیز می توانند این اختلال را به وجود بیاورد. برای تعمیر صفحه گاز زیمنس و یا خرابی فر اجاق گاز زیمنس می‌توانید هیت نت تماس بگیرید.


اجاق گاز دائماً جرقه میزند

زمانی که جرقه زدن صفحه گاز به صورت مداوم در عقب میزنم ابتدا باید کلید جرقه زن را چک کنید تا گیر نکرده باشد و و همچنین ممکن است که جرقه زن اجاق گاز زیمنس مثل شده باشد یا با ریختن آب روی آن دستگاه معیوب شده باشد. برای تشخیص مشکل به یک تعمیرکار زنگ بزنید.


شعله اجاق گاز با رها شدن ولوم خاموش میشود

خراب شدن بوبین شیر گاز �عث می‌شود هنگامی که ولوم گاز را رها می کنید مسیر کاج بسته شده و شعله خاموش شود. همچنین خرابی ترموکوپل که وظیفه آن محافظت از قطعه و جلوگیری از نشت گاز میباشد،زمانی که دچار اختلال شود باعث خاموش شدن شعله گاز خواهد شد. همچنین اگر فاصله ترموکوپل و شعله به صورت استاندارد تنظیم نشده باشند دستگاه � جای مشکل می‌شود. تعمیر دستگاه خود را به یک فرد مجرب بسپارید.


شکستن ولوم اجاق گاز

در چنین شرایطی این قطعه نیاز به تعمیر و به احتمال زیاد تعویض خواهد داشت. بهتر است از یک تعمیرکار حرفه‌ای کمک بگیرید تا در صورت لزوم قطع را با یک نمونه است تعویض نماید.


خرابی تایمر اجاق گاز زیمنس

از این طرح برای تنظیم ساعت و زمان شروع پایان پخت و پز بر روی فر گاز استفاده می شود. گاهی این مشکل با تنظیمات حل میشود اما اگر اختلال جدی باشد بهتر است عیب یابی اجاق گاز زیمنس را به یک فرد مسلط و باتجربه بسپارید.


نمایندگی تعمیر اجاق گاز زیمنس در تهران

مجموعه هیت نت با بیش از ۸ سال تجربه و سابقه درخشان در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی تعمیرات اجاق گاز زیمنس را به صورت تضمینی انجام میدهد. تمامی متخصصین و تعمیرکاران این شرکت از دانش فنی و مهارت کافی جهت تعمیر،نصب و سرویس انواع لوازم خانگی در مارک های مختلف برخوردار هستند و می‌توانند در اسرع وقت خدماتی با کیفیت بسیار بالا به شما مشتریان عزیز ارائه دهند. برای برخورداری از این خدمات کافی است با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 

هزینه تعمیرات اجاق گاز زیمنس

 مرکز تعمیرات اجاق گاز زیمنس با بالاترین کیفیت  توانسته خدمات حرفه ای و مقرون به صرفه ای در اختیار مشتریان قرار دهد. حدود هزینه های تعمیرات در ابتدا پیش از آغاز به کار اعلام می شود و در نهایت پس از پایان کار هزینه نهایی طبق قرار تعیین شده وصول می گردد. قیمت تعمیر اجاق گاز زیمنس بر اساس نوع خرابی، قطعات مورد نیاز، میزان تخصص لازم و زمان طی شده ارزیابی می شود.