تعمیر اجاق گاز زانوسی ZANUSSI

یکی از محبوب ترین اجاق گازها در بین خریداران ایرانی گاز زانوسی است. اجاق گازها به دلیل استفاده مستمر و روزانه ای که از آن ها می شود، به دلایل مختلفی نیاز به تعمیر خواهند داشت. تعمیر اجاق گاز زانوسی نیز مانند هر اجاق دیگری نیاز به تخصص خاصی دارد. با توجه به قیمت بالای اجاق گازها، نمی توان کار تعمیر آن را به هر فرد غیر متخصص واگذار کرد.

دلونگی
hardstone
bosch
ariston
lagerm
zanussii
lofra
لتوو
استیل-البرز
snowa
singer
magic-chef
indesit
akhavan
aeg-3

خدمات 24 ساعته

در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید درخواست خدمات تعمیرات خود را در سایت تخصصی هیت نت ثبت کنید.

گارانتی کیفیت

کلیه خدمات سرویس یا تعمیرات اجاق گاز هیت نت دارای شش ماه تا یک سال گارانتی می باشند.

تکنسین های متخصص

کلیه کارشناسان و تعمیرکاران مرکز هیت نت تخصص و تجربه کافی در تعمیرات انواع اجاق گاز را دارند.

خدمات فوری

پس از ثبت درخواست خدمات، در سریع‌ترین زمان ممکن تعمیرکاران به محل شما مراجعه خواهند کرد.

تعویض اجاق گاز را فراموش کنید! با تیم تخصصی هیت نت، تعمیر اجاق گاز زانوسی در محل با نازلترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن صورت می گیرد.

 

اجاق گاز در هر آشپزخانه ای قلب تپنده آن محسوب می شود. شاید حتی بتوان گفت بخشی از عشق، محبت و توجه ما نسبت به اعضای خانواده مان با شعله های اجاق گازمان گرم می شود. پخت غذا یکی از مهم ترین نیازهای روزانه ما محسوب می شود که از این رو داشتن یک اجاق با کیفیت بالا نیاز ضروری هر آشپزخانه به شمار می رود. بنابراین خرید اجاق گاز مثل خرید کولر گازی در تابستان از اهمیت قابل توجهی برخوردار است.

یکی از محبوب ترین اجاق گازها در بین خریداران ایرانی گاز زانوسی است. اجاق گازها به دلیل استفاده مستمر و روزانه ای که از آن ها می شود، به دلایل مختلفی نیاز به تعمیر خواهند داشت. تعمیر اجاق گاز زانوسی نیز مانند هر اجاق دیگری نیاز به تخصص خاصی دارد.

با توجه به قیمت بالای اجاق گازها، نمی توان کار تعمیر آن را به هر فرد غیر متخصص واگذار کرد، زیرا این کار ممکن است باعث ایجاد خسارت مالی زیادی به فرد وارد گردد و حتی ممکن است فرد مجبور شود که اجاق گاز جدیدی برای منزل خود خریداری نماید. از این رو در اولین قدم باید حتما تعمیرگاه مجاز اجاق گاز زانوسی در شهر خود را شناسایی نمایید.

 

نمایندگی اجاق گاز زانوسی در تهران

در شهر بزرگ و پر جمعیتی مثل تهران شناخت یک نمایندگی معتبر و مجاز مسئله بسیار مهمی محسوب می شود. از این رو برای تعمیر اجاق گاز زانوسی در تهران شما باید به دنبال دردسترس ترین و قابل اعتماد ترین نمایندگی نزدیک به خود باشید، تا کار تعمیر اجاق گاز شما در سریع ترین زمان ممکن صورت گیرد.

در هر صورت اجاق گاز نیز مانند هر وسیله دیگر ممکن است خراب شده و نیاز به تعمیر پیدا کند. از این رو برای جلوگیری از هر گونه خسارت مالی، کار تعمیر اجاق گاز زانوسی خود را تنها به یک مرکز نمایندگی تعمیر اجاق گاز زانوسی مجاز بسپارید.

تعمیرگاه مجاز هیت نت با سابقه درخشان 15ساله خود آماده خدمات رسانی به شما همشهریان تهرانی است. متخصصین ماهر ما با داشتن دانشی به روز کار تعمیر انواع گازهای زانوسی را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما عزیزان به انجام می رسانند.

 

 نصب اجاق گاز زانوسی

نصب اجاق گاز مثل هر وسیله دیگری یک سری نکات اولیه دارد که برای حفظ ایمنی آشپزخانه و مصرف کننده باید رعایت گردد. از طرف دیگر اگر نصب به درستی صورت نگیرد ممکن است برای خود اجاق گاز نیز مشکلاتی ایجاد گردد.

از این رو برای جلوگیری از ایجاد هر گونه مشکل و خطری، هنگام نصب گاز از یک متخصص در این زمینه باید کمک گرفت. زیرا در صورت بروز هر گونه مشکلی در ابتدای کار ناچار به تعمیر اجاق گاز زانوسی خود خواهید بود. اولین قدم برای نصب و راه اندازی گاز شما تماس با نزدیک ترین نمایندگی است.

برای نصب اجاق گاز باید اول به نوع گاز توجه کرد که دو نوع در بازار موجود است ایستاده و صفحه ای. هر کدام از این ها روش نصب خاص خود را دارند به عنوان مثال گاز صفحه ای باید بر روی کابینت منزل شما نصب و جایگذاری گردد.

محل نصب گاز باید زیر هود باشد تا کلیه بخارات حاصل از پخت و پز به کمک هود از فضای آشپزخانه خارج گردد. محل قرار گیری گاز باید به شکلی باشد که قانون سه راس مثلث برقرار گردد.

این قانون در آشپزخانه به این شکل مطرح می شود که باید گاز، یخچال و سینک ظرفشویی به صورت مثلثی چیده شده باشند. این قانون مربوط به آشپزخانه های خیلی کوچک نمی شود. زیرا در این محیط ها به دلیل فضای کم این سه در یک راستا قرار می گیرند. نکته آخر وجود فضای باز مناسب در دو طرف گاز است.

 

سرویس اجاق گاز زانوسی

همانطور که می دانید اجاق گاز ها نیازمند سرویس دوره ای هستند، این سرویس بهتر است هر شش ماه یک بار و یا حداقل سالانه انجام شود، با سرویس دوره ای اجاق گازتان می توانید از خراب شدن قطعات آن جلوگیری کنید و راندمان و طول عمر دستگاه خود را بالاببرید، مجموعه هیت نت یکی از بهترین نمایندگی های تعمیر اجاق گاز در سطح تهران می باشد این مجموعه تکنسین های خود را در کمترین زمان ممکن به محل مورد نظر اعزام می نماید تا اجاق گاز شما را به درسته سرویس نمایند.

 

تعمیرکار اجاق گاز زانوسی 

تعمیر اجاق گاز Zanussi نیازمند دانش و تخصص ویژه همچنین امکانات و دستگاه های به روز است. با توجه به تنوع محصولات این برند، یک تعمیرکار اجاق zanussi باید به کلیه سیستم های مختلف آگاهی و تسلط زیادی داشته باشد.

تا هنگام تعمیر در سریع ترین زمان ممکن مشکل و علت خرابی اجاق گاز را مشخص نماید. عیب یابی اولین مرحله از تعمیر به حساب می آید و در صورتی که به درستی صورت نگیرد ممکن است مشکل گاز شما بدتر شود.

یک تعمیرکار حرفه ای تا آنجا که امکان داشته باشد باید تلاش کند در هنگام تعمیر اجاق گاز زانوسی هیچ قطعه ای از گاز، تعویض نگردد. اما در صورتی که تحت شرایطی خاص قطعه ای نیاز به تعویض پیدا کرد باید حتما با قطعه فابریک و با کیفیت بالا این کار صورت بگیرد. تا کارایی و عملکرد گاز شما پس از تعمیر همچنان مانند روز اول خود باقی بماند.

 

هزینه تعمیر اجاق گاز زانوسی

هزینه سرویس اجاق گاز زانوسی به عوامل مختلفی وابسته است که شامل، حمل و نقل، نوع خرابی، لوازم مورد نیاز، نوع قطعه مورد نیاز، برند قطعات مورد استفاده هنگام تعمیر و تعویض قطعات و … می شود.

تعمیرات اجاق گاز زانوسی شامل بخش های مختلفی می شود که هر کدام هزینه خاص خود را دارد. هنگام عیب یابی اولیه و تعمیر اجاق گاز زانوسی، تعمیرکار می تواند با برآورد قیمت و هزینه تعمیر، در همان ابتدا میزان هزینه مورد نیاز را تعیین نماید. برای اطمینان بیشتر می توانید هزینه های تعیین شده را با هزینه هایی که در نرخ مصوب اتحادیه لحاظ شده است، مقایسه نمایید.

 

مشکلات متداول اجاق گاز زانوسی و دلایل ایجاد این مشکلات

اجاق گاز شما ممکن است در بخش های مختلفی دچار مشکلاتی شود که باعث مختل شدن عملکرد آن گردد. برخی از مشکلات به راحتی قابل شناسایی و برطرف شدن هستند اما برخی دیگر نیاز به تعمیرکار ماهر داشته و گاهی حتی نیاز به تعویض قطعه پیدا خواهند کرد.

مشکلات متداولی که در گاز شما ممکن است رخ دهد شامل: خراب شدن تایمر، تغییر رنگ و حالت شعله، سر و صدای غیر عادی، خاموش شدن شعله و فر، خراب شدن جرقه، خراب شدن ماژول گاز، نشتی گاز و… می شود.  از مشکلات متداول و موارد مورد نیاز تعمیر اجاق گاز زانوسی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  •  دود کردن شعله: باید میزان گاز ورودی و محفظه خروج گاز چک گردد. اگر محفظه خروجی بیش از حد بزرگ شده باشد باید آن را تعویض نمایید.
  •  بیش از حد نرمال بلند شدن اندازه شعله: باید خروجی گاز تنظیم گردد. گاهی هم اگر از شعله ای که خیس شده باشد استفاده کنید این حالت رخ می دهد.
  •  قطع شدن فندک: می تواند به دلیل خراب شدن ترموپیل این حالت رخ دهد.
  • خاموش شدن پیلوت: باید فشار گاز خروجی چک شود. در صورتی که گاز به مقدار کمی به پیلوت برسد، این مشکل رخ می دهد. باید حتما دقت کنید که تنظیمات پیلوت کاملا بر اساس استاندارد تعیین شده خود باشد.
  •  عدم یکنواختی شعله گاز: ممکن است منافذ خروج گاز دچار انسداد شده باشد یا ژیگلور گاز شما خراب شده باشد.
  • رنگ غیر عادی شعله: این حالت به دلیل کمبود هوا برای ایجاد شعله طبیعی رخ می دهد. در این شرایط باید تنظیمات مربوطه بررسی گردد.
  • خاموش شدن فر: این مشکل ممکن است به دلیل بسته شدن پیلوت رخ دهد.
  • خرابی جرقه گاز: این مشکل می تواند به دلیل خراب شدن یا قطع ارتباط مربوط به سوئیچ ایگنیتور یا ماژول گاز شما باشد.