تعمیر اجاق گاز دوو در مرکز تعمیرات هیت نت

همانطور که می‌دانید اجاق گاز به عنوان یک کالای مصرفی با گذشت زمان زمان دچار خرابی می‌شوند؛ اما جای نگرانی نیست چرا که بسیاری از متخصصان و تعمیرکاران با تجربه بالا وجود دارند و اجاق گازهای شما را تعمیر می‌کنند. تعمیرگاه مجاز اجاق گاز مانند هیت نت مجموعه تخصصی با سابقه و تجربه بالاست که در برندهای مختلفی مثل دوو، اسنوا، بوش و … به نصب و تعمیر اجاق گازها به خصوص به تعمیر اجاق گاز دوو می‌پردازد.

دلونگی
hardstone
bosch
ariston
lagerm
zanussii
lofra
لتوو
استیل-البرز
snowa
singer
magic-chef
indesit
akhavan
aeg-3

خدمات 24 ساعته

در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید درخواست خدمات تعمیرات خود را در سایت تخصصی هیت نت ثبت کنید.

گارانتی کیفیت

کلیه خدمات سرویس یا تعمیرات اجاق گاز هیت نت دارای شش ماه تا یک سال گارانتی می باشند.

تکنسین های متخصص

کلیه کارشناسان و تعمیرکاران مرکز هیت نت تخصص و تجربه کافی در تعمیرات انواع اجاق گاز را دارند.

خدمات فوری

پس از ثبت درخواست خدمات، در سریع‌ترین زمان ممکن تعمیرکاران به محل شما مراجعه خواهند کرد.

تعمیرات اجاق گاز دوو توسط شرکت‌های کاربلد، مثل هیت نت انجام می‌شود. متخصصان این مجموعه بسیار ماهر هستند چرا که مهارت‌های آموزشی زیادی را سپری کرده‌اند و با همه قطعات اجاق گاز آشنایی دارند و هیت نت جزو تعمیرگاه مجاز اجاق گاز دوو است. اگر اجاق گازتان خراب شده است و از جنس دوو است؛ جای نگرانی نیست تعمیر اجاق گاز دوو خود را به بهترین تعمیرکار اجاق گاز دوو بسپارید.

 اگر می‌خواهید با مراحل تعمیر اجاق گاز دوو، سرویس اجاق گاز دوو، نصب اجاق گاز دوو، هزینه تعمیر اجاق گاز دوو، نمایندگی تعمیرات اجاق گاز دوو، عیب‌یابی و تعمیرات اجاق گاز دوو و مشکلات متداول اجاق گاز دوو بیشتر آشنا شوید؛ با ما در این مطلب همراه باشید.

 

نمایندگی تعمیر اجاق گاز دوو

بهترین نمایندگی تعمیر اجاق گاز دوو در تهران، شرکتی مانند هیت نت است. این شرکت با داشتن چندین سال تجربه در تعمیرات اجاق گاز دوو، اسنوا، لوکاتی، اخوان، سینجر، بوش و …. را دارد.

 همان‌طور که می‌دانید نصب و سرویس اجاق گازها توسط متخصصان و کاربردها، به بهترین شکل صورت می‌گیرد. شرکت هیت نت با داشتن چندین سال سابقه در نمایندگی تعمیرات اجاق گاز دوو در تهران و برندهای دیگر بهترین گزینه برای تعمیرات اجاق گاز دوو است.

 

تعویض اجاق گاز را فراموش کنید! با تیم تخصصی هیت نت، تعمیر اجاق گاز دوو در محل با نازلترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن صورت می گیرد.

 

تعمیر اجاق گاز دوو


اجاق گاز وسیله‌ای است که روزانه از آن استفاده می‌کنیم و ممکن است به مرور زمان دچار نقص شود و نیاز به تعمیرات داشته باشد. اجاق گاز دوو هم به مرور زمان دچار مشکلاتی از قبیل روشن نشدن، خراب شدن دکمه‌ها و … می‌شود.

مراحل تعمیرات اجاق گاز دوو در قدم اول این است که یک سری قطعات باید چک شود؛ این قطعات شامل فر، تایمر،المنت، شعله گاز، روشن نشدن فندک و … است .

 

سرویس اجاق گاز دوو


 

حتما برای شما هم جالب است بدانید که شرکت هیت نت از جدیدترین روش‌های تعمیر اجاق گاز توسط متخصصان کاربلد استفاده می‌کند. هنگام سرویس و تعمیرات اجاق گاز دوو شما، این شرکت از بهترین قطعات استفاده می‌کند، تا دوباره خراب نشود و همچنین در هزینه‌های شما صرفه جویی می‌کند.

 

نصب اجاق گاز دوو


نصب اجاق گاز دوو توسط بهترین افراد شرکت هیت نت انجام می‌شود. مراحل نصب با توجه بسیار بالایی انجام می‌شود، چرا که اگر یک قطعه درست نصب نشود در سال‌های بعد گاز دچار مشکل می‌شود.

افراد شرکت هیت نت در نصب اجاق گاز دوو چندین بار امتحان و تست می‌کنند، تا از درستی آن اطمینان حاصل کنند. اگر به تازگی اجاق گاز دوو را خریداری کرده‌اید؛ فرایند نصب اجاق گاز دوو را به متخصصان کاربلد شرکت هیت نت بسپارید.

 

عیب یابی و تعمیر اجاق گاز دوو

در قدم اول تعمیر اجاق گاز دوو، باید مشکل و عیب اجاق گاز را پیدا کرد. از مشکلات مهم اجاق گاز دوو می‌توان به روشن نشدن گاز، خاموش شدن مداوم، کار نکردن فندک، بسته شدن سرشعله‌ها، بسته شدن فر، از کار افتادن فن فر و مشکل پیدا کردن درب فر اشاره کرد.

اگر شما هم این مشکلات را در اجاق گاز دوو خود دیده‌اید، کافیست برای تعمیر اجاق گاز دوو خود با شرکت هیت نت تماس بگیرید. در ادامه به یک سری از مشکلات متداول اجاق گاز دوو می‌پردازیم.

 

مشکلات متداول اجاق گاز دوو

ممکن است اجاق گاز دوو در مرور زمان دچار مشکلاتی از قبیل روشن نشدن و دیگر موارد شود که در ادامه به این مسائل و راه حل‌های مشکلات متداول اجاق گاز دوو پرداخته‌ایم.

 

جرقه مداوم اجاق گاز دوو

اگر اجاق گاز دوو شما پشت هم جرقه می‌زند، برای تعمیر آن حتما به موارد زیر توجه کنید:

 • بخش کلی گاز را بررسی کنید.
 • ماژول و فندک گاز را حتما بررسی کنید.
 • الکترود جرقه را نیز بررسی کنید، شاید ایراد از الکترود جرقه است.

 

ضعیف شدن شعله مشعل

اگر شعله مشعل اجاق گاز دوو، دارای حرارت کمی است و ضعیف شده است، حتما به موارد زیر توجه کنید:

 • سوراخ‌های شعله را حتما بررسی کنید، تا مسدود نشده باشد.
 • هوارسانی گاز را بررسی کنید.
 • شاید گاز کم شده است و از یکی از دلایل ضعیف شدن شعله گاز باشد، پس حتما به این نکته توجه کنید.

 

خاموش شدن شعله گاز بعد از رها کردن ولوم

اگر شعله اجاق گاز دوو شما بعد از رها کردن ولوم همچنان روشن می‌ماند و خاموش نمی‌شود، نکات زیر را حتما بررسی کنید:

 • ولوم را بررسی کنید
 • همیشه اجاق گاز دوو خود را تمیز نگه دارید
 • ترموکوپل گاز را بررسی کنید.

 

نچرخیدن شیر گاز

یکی از مشکلاتی که ممکن است در اجاق گاز دوو پیش بیاید، نچرخیدن شیر گاز است. برای رفع این مشکل حتما موارد زیر را رعایت کنید:

 • گاز خود را تمیز کنید، تا اینکه آشغال غذایی در میان شیر گاز گیر نکرده باشد.
 • شاید شیر گاز خراب شده است و برای رفع این مشکل حتما با شرکت‌های متخصص مانند هیت نت تماس بگیرید.

 

زرد سوختن شعله اجاق گاز

اگر شعله اجاق گاز دوو به هنگام روشن شدن زرد است، شاید هوای کافی به شعله اجاق گاز نمی‌رسد، برای رفع این مشکل حتما صفحه مخلوط کن شعله را مقداری باز کنید، تا هوای کافی به شعله برسد.

 

خاموش شدن پیلوت اجاق گاز دوو

اگر اجاق گاز دوو شما بی دلیل در هنگام روشن شدن خاموش می‌شود؛ جای نگرانی نیست چرا که یکی از مشکلات رایج در اجاق گازهاست. برای رفع این مشکل حتما تنظیمات پیلوت را به درستی بررسی کنید.

 

مزیت‌های تعمیر اجاق گاز دوو در محل

اگر اجاق گاز دوو شما نیاز به تعمیر دارد، شرکت‌های متخصص و کاربلد آن را در محل شما تعمیر می‌کنند و مزیت‌های آن شامل موارد زیر هستند:

 • صرفه جویی در هزینه‌ها
 • نظارت کار تعمیرکار اجاق گاز دوو
 • استفاده از خدمات تعمیرات اجاق گاز دوو در هر زمان و مکان
 • آسیب ندیدن اجاق گاز دوو
 • تماس آسان و سریع با تعمیرگاه مجاز اجاق گاز دوو

 

هیت نت بهترین تعمیرگاه مجاز اجاق گاز دوو

همان‌طور که در مطالب بالا اشاره شد، اگر اجاق گاز دوو شما خراب شده است برای تعمیر اجاق گاز دوو خود می‌توانید با شرکت‌ها و تعمیرگاه مجاز اجاق گاز دوو تماس بگیرید.

تعمیرگاه مجاز اجاق گاز دوو مثل هیت نت با داشتن 15 سال سابقه از بهترین مجموعه‌های تعمیرات اجاق گاز دوو است. این تعمیرگاه مجاز، دارای افرادی با مهارت بالاست که در سریع‌ترین زمان ممکن اجاق گاز شما را تعمیر می‌کنند.

این مجموعه بیش از 50 برند اجاق گاز خارجی و داخلی را مانند بوش، اسنوا، دوو، آلتون، آریستون، اخوان، سینجر، هایر، لاجرمانیا، مجیک شف، لوفرا، هاردستون، کنوود، هایسنس، لتو، آاگ و … را تعمیر، نصب و سرویس می‌کند.

اگر اجاق گاز دوو شما هم خراب شده است، برای تعمیرات اجاق گاز دوو خود کافیست با تعمیرگاه مجاز اجاق گاز دوو مانند هیت نت تماس بگیرید، تا در اولین فرصت ممکن به شما خدمات ارائه بدهند.

 

هزینه تعمیر اجاق گاز دوو

همان‌طور که گفته شد تعمیرات اجاق گاز دوو در تهران توسط شرکت‌های با تجربه مثل هیت نت صورت می‌گیرد. اگر اجاق گاز دوو شما خراب شده است و نیاز به تعمیر دارد، هزینه تعمیر اجاق گاز دوو بر حسب قطعات مورد استفاده شده، خرابی و میزان زمان محاسبه می‌شود. همچنین هزینه تعمیرات اجاق گاز دوو توسط تیم متخصصان شرکت هیت بسیار به صرفه‌تر از شرکت‌های دیگر است.

 

جمع بندی

در این مقاله به تعمیر اجاق گاز دوو پرداخته شد. امروزه تعداد زیادی از اجاق گازها بعد از گذشت زمان دچار خرابی می‌شوند؛ اما جای نگرانی نیست چرا که بسیاری از متخصصان و تعمیرکاران با تجربه بالا وجود دارند و اجاق گازهای شما را تعمیر می‌کنند.

تعمیرگاه مجاز اجاق گاز مانند هیت نت مجموعه تخصصی با سابقه بالاست که در برندهای مختلفی مثل دوو، اسنوا، بوش و … به نصب و تعمیر اجاق گازها می‌پردازد. برای تعمیر اجاق گاز دوو و برندهای دیگر کافیست با شماره‌های شرکت تماس بگیرید.

.