مرکز مجاز تعمیر اجاق گاز مورانو در تهران

بهترین نمایندگی تعمیر اجاق گاز مورانو این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید هر نوع خرابی یا عدم عملکرد درست اجاق گاز را مورد بررسی قرار دهید. می دانیم که اجاق گاز مورانو ساخت ایتالیا است و در لیست برندهای خوشنام در عرصه تولید لوازم خانگی است.

 

تعمیرگاه مجاز اجاق گاز مورانو

اگر مشکل بلند بودن بیش از اندازه شعله مشعل را دارید می توانید از تیم تعمیرات اجاق گاز مورانو کمک بگیرید. علت بلند بودن بیش از اندازه شعله مشعل احتمالاً بالا بودن مقدار هوا و گاز است و در نهایت برای حل این مشکل می بایست گاز و هوا کم شود.

در صورتی که شعله اجاق گاز روشن نمی شود. مشکل مسدود بودن پیلوت مطرح است و لازم است که از یک برس برای برطرف کردن این گرفتگی استفاده شود. دقت کنید که در چنین شرایطی تعمیرکار اجاق گاز مورانو به شما کمک می کند تا بتوانید مشکل ایجاد شده را برطرف سازید.

دلونگی
hardstone
bosch
ariston
lagerm
zanussii
lofra
لتوو
استیل-البرز
snowa
singer
magic-chef
indesit
akhavan
aeg-3

خدمات 24 ساعته

در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید درخواست خدمات تعمیرات خود را در سایت تخصصی هیت نت ثبت کنید.

گارانتی کیفیت

کلیه خدمات سرویس یا تعمیرات اجاق گاز هیت نت دارای شش ماه تا یک سال گارانتی می باشند.

تکنسین های متخصص

کلیه کارشناسان و تعمیرکاران مرکز هیت نت تخصص و تجربه کافی در تعمیرات انواع اجاق گاز را دارند.

خدمات فوری

پس از ثبت درخواست خدمات، در سریع‌ترین زمان ممکن تعمیرکاران به محل شما مراجعه خواهند کرد.

سرویس اجاق گاز مورانو


بهترین نمایندگی تعمیر اجاق گاز مورانو این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید هر نوع خرابی یا عدم عملکرد درست اجاق گاز را مورد بررسی قرار دهید. می دانیم که اجاق گاز مورانو ساخت ایتالیا است و در لیست برندهای خوشنام در عرصه تولید لوازم خانگی است. مورانو از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است و این موضوع سبب شده است که تقاضا برای این برند زیاد باشد.

خاموشی پیلوت یکی از مسائل روتین و پر تکرار است که توسط نمایندگی تعمیرات اجاق گاز مورانو به سادگی برطرف می شود. در صورتی که گازی که به پیلوت می رسد کمتر یا بیشتر از حد استاندارد باشد، خاموشی پیلوت رخ می دهد. در چنین شرایطی نیاز به تنظیم است. گاه نیز مشکل از هوای زیادی است که به مخلوط کن می رسد. در این راستا نیاز است که صفحه محفظه اندکی بسته شود.

 

نصب اجاق گاز مورانو


نصب اجاق گاز باید به صورتی باشد که هم شرایط تغییر جا وجود داشته باشد و هم فضا برای سرویس و تعمیر فراهم باشد. در هر صورت نصب می بایست توسط بهترین نصاب صورت بگیرد و توصیه های لازم نیز ارائه شود. برخی از اجاق گازها از نظر موقعیت قرارگیری وضعیت نامناسبی دارند و برخی دیگر پس از یک دوره کار دچار مشکل می شوند. اجاق گاز مورانو به شکل روتین در بخشی قرار می گیرد که فضای اجرای آن مشخص و قابل قبول باشد.

در صورتی که قصد دارید اجاق گاز مورانو را در منزل خود نصب و اجرا کنید باید تست نشت گاز و یا قطعات را به دقت بررسی کنید در غیر این صورت مشکلات زیادی ایجاد شده و دردسرساز می شود. وضعیت نصب اجاق گاز برای برخی از مکان ها متفاوت است.

 

تعویض اجاق گاز را فراموش کنید!

با تیم تخصصی هیت نت، تعمیر اجاق گاز مورانو در محل با نازلترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن صورت می گیرد.

 

عیب یابی و تعمیر اجاق گاز مورانو

یکی از موارد مهم برای اجاق گاز بررسی وضعیت الکترود جرقه زن است. در واقع این نقص در عملکرد الکترود جرقه زن دردسر ساز خواهد بود. جابجایی الکترود جرقه زن بسیار موضوع مهمی است. در صورتی که الکترودها در جای مناسب خود قرار نگرفته باشند نیاز است که شرایط مورد بررسی قرار بگیرد. در زمان سرد و خاموش بودن شعله باید با دست خود کمی بخش الکترود جابجا شود تا مشکل برطرف شود.

موضوع بعدی مربوط به قرارگیری سرشعله در جای خود است. در صورتی که شعله کم جان و بی دوام است می بایست وضعیت سرپوش یا سر شعله گاز مورد بررسی قرار بگیرد. در واقع قرار گرفتن سر شعله در جای نامناسب تا حد زیادی مربوط به نداشتن یک شعله مناسب و خاموش شدن آن است.

در زمان خاموش و سرد بودن شعله اجاق گاز می بایست سر شعله ها در جای خود قرار بگیرند. دقت کنید که اطمینان از تمیزی سر شعله بسیار مهم است. می بایست الکترود جرقه بررسی شود و همینطور قطرات روغن و آب بر روی شعله نیز برطرف شود.

 

مشکلات متداول اجاق گاز مورانو

تعمیر اجاق گاز مورانو در تهران، عدم روشن شدن فندک اجاق را به سادگی برطرف می سازد. در صورتی که این مشکل ایجاد شود احتمالاً مشکل از شکستن شیشه در اجاق های شیشه ای و یا مشکل در بخش ترموکوپل است.

لازم است که دستگاه را چک کنی و در صورتی که یک قطعه معیوب باشد آن را تعویض کنید. یکسان نبودن شعله های اجاق گاز مشکل دیگری است که توسط تیم تعمیرات اجاق گاز مورانو برطرف می شود.

در چنین شرایطی به احتمال زیاد مشکل از تنظیم نادرست هوا است که سبب گرفتگی شعله پخش کن شده و یا مشکل از ژیگلور است و نیاز است که دستگاه چک شود و قطعه معیوب تعویض گردد.

نشتی اجاق گاز را جدی بگیرید و پیش از اینکه خطر زیادی ایجاد شود، آن را برطرف سازید. در صورتی که اجاق گا شما دچار نشتی شده باشد به احتمال زیاد می بایست اتصالاتی که بین سیم ها وجود دارد بررسی شود و محل نشت مشخص شود.

از دیگر مشکلات رایج سر و صدا و وزش اجاق گاز است. این شرایط نیاز است که میزان گاز در برابر هوای داخل مخلوط کن زیاد شود و همینطور مقدار گاز کم شود. دقت کنید که افراد ساکن تهران می توانند این مشکل را به سادگی توسط تیم تعمیرات اجاق گاز مورانو در تهران  برطرف سازند.

 

بهترین نمایندگی تعمیر اجاق گاز مورانو

نمایندگی اجاق گاز مورانو در تهران به سادگی مشکل عدم روشن شدن شعله فوقانی اجاق گاز شما را برطرف می سازد. در صورتی که پیلوت یا مشعل مسدود شده باشد می بایست از یک جسم باریک استفاده کرد تا محل گرفتگی برطرف شود. دقت کنید که این مشکل نیاز به بررسی دقیق دارد.

در صورتی که شعله اجاق دود می کند نیاز است که میزان گاز در مخلوط هوا بررسی شود و احتمالاً این میزان افزایش یافته است. برای حل این مشکل باید در ابتدا میزان گاز را کاهش داد و در صورتی که نازل گشاد شده باشد می بایست از تیم تعمیرات اجاق گاز مورانو استفاده کرد تا مشکل برطرف شود.

 

هزینه تعمیر اجاق گاز مورانو

فندک در اجاق گاز بیشترین خرابی را به خود اختصاص می دهد و هزینه تعمیر اجاق گاز مورانو مربوط به خرابی فندک معمولاً سوال برانگیز است. دقت کنید که فندک ها به دو صورت اتوماتیک و غیر اتوماتیک تقسیم می شوند.

فندک اتوماتیک وابسته به دستگیره ولوم اجاق گاز است و در صورتی که به داخل فشار داده شود و خلاف عقربه ساعت چرخانده شود فندک به صورت خودکار شروع به جرقه زدن می کند و این پروسه سبب روشن شدن اجاق گاز می شود.

حال خرابی فندک دلایل مختلفی دارد که هر علت بر روی هزینه نهایی تعمیرات اجاق گاز مورانو تاثیر می گذارد. نوسانات برق یکی از موارد سوختن جعبه فندک را شامل می شود.

در صورتی که مایعات به صورت پشت هم روی اجاق گاز سر بروند احتمال اینکه فندک خاموش شود و کار نکند زیاد است. در صورتی که سوزن فندک بیش از اندازه ممکن شسته شود نیز مشکل ساز می شود.

در بررسی هزینه تعمیر اجاق گاز مورانو یکی از موضوعات وابسته به ترموکوپل است. ترموکوپل در اجاق گاز سبب پایداری شعله می شود و در صورت بروز حادثه از نشت گاز جلوگیری می کند.

ترموکوپل یک قطعه است که اگر خراب شود پایداری شعله گاز از بین می رود و شعله روشن نمی ماند. شعله روشن شده اما ثابت نمی ماند و سریعاً خاموش می شود. در کنار هر شعله اجاق گاز یک ترموکوپل تعبیه شده وجود دارد که اگر نوک آن شکسته شود باز هم این مشکل ایجاد می شود. در این شرایط هزینه تعمیرات اجاق گاز مورانو نیز بر اساس قطعات تعویضی ارزیابی می شود.