وچر یا بن خدمات

در راستای طرح مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع برای تمامی مشتریان، تعمیرگاه هیت نت با تولید وچر یا بن خرید یا بن خدمات سعی خود را بر آن داشت تا ضمن حفظ مشتریان فعلی و بهره گیری از توان حداکثری خرید آنان، برای جذب مشتریان جدید راهکاری نوین ارائه نماید. از ویژگیهای این بن از تاریخ دریافت تا ۵ سال شامل کسر هزینه ۲۰۰ هزار تومانی تعمیرات ظرفشویی، لباسشویی، یخچال و ساید، اجاق گاز، ماکروفر، فربرقی و گازی و هود می‌باشد. با این روش ضمن تولید بن های خرید با مبالغ مشخص ارائه آن به مشتریان با توان خرید بالا، می توان میزان بهره وری و استفاده ی حداکثری و هدفمند از این وچرها را در طول سال ادامه داد. در اینجا برخی موارد کاربردی استفاده از این بن ها را ذیلا به عرض میرسانم:
۱- ارائه این وچر در مراسم های خاص نظیر کنفرانس، همایش، نمایشگاه و غیره
۲- ارائه وچر به مشتریانی که برای اولین بار از خدمات مجموعه هیت نت استفاده می کنند.
۳- ارائه وچر به مشتریانی که پرداخت هزینه خدمات بالاتر از یک مبلغی از به مجموعه دارند

نتیجه حاصله بسیار حائز اهمیت است؛ چرا که ما پول نقد را به مشتری برنگرداندیم. دوم اینکه مشتری اگر بخواهد از این وچر استفاده کند می بایست طی بازه زمانی معین برای دریافت خدمات بعدی اقدام کند. این احتمال وجود دارد که مشتری نتواند در محدوده زمانی مشخص دریافت خدمات دیگری داشته باشد اما به دلیل منقضی شدن فرصت استفاده از این وچر امکان اینکه آنرا به دیگری هدیه کند زیاد است که این خود اتفاق خوشایندی ست، چرا که ما بدون هیچ هزینه ای برای تبلیغات مشتری جدید بدست آوردیم… تبریک!
۴- امکان تعامل با مجموعه های غیر موازی دیگر به منظور توزیع مناسب به افراد ویژه. به طور مثال تعامل با یک برند معتبر کالای لوکس.
مشخصات ظاهری:
۱- طراحی زیبا و منحصربفرد
۲- دارای هولوگرام عمومی یا اختصاصی
۳- کاغذی خاص و نایاب
۴- ضریب امنیتی بالا با خاصیت ضدجعل
۵- درج لوگو و ارزش ریالی به صورت طلاکوب به جهت جلوه گری بیشتر و ظاهری لوکس تر
۶- امکان درج تاریخ اعتبار
۷- دارای شماره سریال
البته علیرغم توضیحات باز نیاز به توضیحات بیشتر هست چرا که در مواجهه با این مدیا درست مثل اینه درباره اتفاقی در مریخ صحبت می‌کنیم چراکه همچنان ناشناخته‌ است و قبل از توجیه مشتریان نیازمند تکمیل اطلاعات نیز است.