فرهای زانولی یکی از تجهیزات صنعتی مهم در آشپزخانه ها برای سرعت بخشیدن در امر پخت و پز به شمار می رود. اما ممکن است شاهد خرابی هایی از قبیل عدم تشکیل شعله فر زانولی یا گرم نشدن دستگاه باشید. در این موقیعت بهتر است برای تعمیرات فر زانولی اقدام کنیدو

هیت نت، بهترین نمایندگی های تعمیر فر زانولی در تهران است. این مجموعه کیفیت را اولیت قرار داده و با مناسب ترین قیمت امر تعمیرات فر صنعتی زانولی را در کمترین زمان انجام می دهد.

فر زانولی
تعمیرات فر زانولی

نمایندگی تعمیرات فر زانولی در تهران (هیت نت)

فرهای زانولی به دلیل ساختار متفاوتی که دارد در صورت خرابی باید توسط تعمیرکار فر زانولی، تعمیر شود. شما نیز برای تعمیر فر زانولی و تعمیرات فر ریلی آن می توانید به کارشناسان مجوعه هیت نت تماس بگیرید. تکنسین های هیت نت در زمینه تعمیر فرهای زانولی مهارت و تجربه ی زیادی دارند و برای تعمیر و تعویض قطعات معیوب فر، از قطعات اورجینال استفاده می کنند.

خدمات 24 ساعته

در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید درخواست خدمات تعمیرات خود را در سایت تخصصی هیت نت ثبت کنید.

گارانتی کیفیت

کلیه خدمات سرویس هیت نت دارای شش ماه تا یک سال گارانتی می باشند.

تکنسین های متخصص

کلیه کارشناسان و تعمیرکاران مرکز هیت نت تخصص و تجربه کافی در تعمیرات انواع ماکروفر را دارند.

خدمات فوری

پس از ثبت درخواست خدمات، در سریع‌ترین زمان ممکن تعمیرکاران به محل شما مراجعه خواهند کرد.

سرویس فر زانولی

ما به شما پیشنهاد می کنیم که فر زانولی توسط تعمیرکار مجرب، هر 6 ماه یکبار سرویس شود. تا در صورت وجود ایرادات جزئی آن را تعمیر کند. این امر باعث می وشد از پرداخت هزینه های بیشتر برای تعمیرات جلوگیری شود.

مجموعه هیت نت در کوتاه ترین زمان سرویسکار فر زانولی را به محل اعزام می کند و خدماتی از قبیل چک کردن فر و روغن کاری های دستگاه و … انجام می شود.

مشکلات رایج و عیب یابی فر زانولی

عیب یابی فر زانولی

1. فر زانولی گرم نمی شود

گاهی ممکن است به دلیل معیوب شدن المنت و یا ترموستات، فر زانولی گرم نشود که در این صورت اگر المنت کاملا سوخته باشد و درخشش قبل را نداشته باشد، با تعمیر المنت فر زانولی می توان این مشکل را رفع کرد. این کار باید توسط تکنسین های حرفه ای هیت نت صورت بگیرد.

2. مشعل پیلوت فر زانولی روشن نمی ماند

خرابی ترموکوپل یکی دیگر از رایج ترین مشکلات در فرهای زانولی است. برای رفع این مشکل ابتدا از قرار گرفتن مستقیم ترموکوپل در مشعل اطمینان حاصل کنید.

اگر ترموکوپل به اندازه کافی داغ نشود سوپاپ اطمینان داغ نمی شود و مشعل روشن نمی گردد. اما اگر ترموکوپل در جای درست قرار گرفته بود و با این حال مشکل رفع نشد، باید ترموکوپل را عوض کنید.

3. معیوب شدن برد الکترونیکی فر زانولی

 یکی از قطعات مهم در فرهای زانولی، برد الکترونیکی است که وظیفه ی کنترل کارکرد قطعات را برعهده دارد. اگر دستگاه ایرادی داشته باشد و برد مشکل را نشان ندهد، ممکن است برد الکترونیکی فر خراب شده باشد که با تعمیر برد الکترونیکی فر زانولی توسط تکنسین های متخصص مجموعه هیت نت مشکل حل می شود. بعد از بررسی توسط کارشناسان هیت نت، هزینه تعمیر برد فر زانولی به شما اعلام می گردد.

 

4. کم شدن شعله فر زانولی

کم بودن شعله یکی از ایرادات رایج در فرهای زانولی است. کم شدن شعله باعث می شود غذا خوب پخته نشود و پروسه پخت کیک و شیرینی خراب شود. این مشکل ممکن است به علت کثیف شدن مشعل های فر زانولی به‌وجود آید.

اما اگر همچنان مشعل فر بعد از تمیز کردن فر زانولی ادامه داشت پس احتمالا شیر کنترل دچار مشکل شده است. برای بررسی و رفع این مشکل باید از کارشناسان حرفه ای هیت نت کمک بگیرید.

 

5. علت خاموش شدن فر زانولی

خاموش شدن فر زانولی ممکن است به دلیل ایراد در قطعات مختلف باشد. یکی از دلایل اصلی خاموش شدن فر، خرابی ترموستات فر است. ترموستات از گرم شدن بیش از حد دستگاه جلوگیری می کند و با خراب شدن این قطعه، ممکن است فر بدون علتی خراب شود.

مهمترین دلایلی که موجب خاموش شدن مشعل می شود می توان به مسدود شدن مشعل ها، خرابی مشعل یا پیلوت و یا خرابی تایمر فر اشاره کرد.

هزینه تعمیر فر زانولی

عوامل مختلفی در قیمت تعمیر فر زانولی مؤثر است. علت ایراد، قطعات تعویضی فر، اجرت تعمیرکار از جمله عواملی هستند که در قیمت تعمیر اثر می گذارد. هزینه تعمیر فر زانولی بعد از عیب یابی به صورت دقیق توسط کارشناسان هیت نت اعلام می گردد.

هزینه تعمیر فر زانولی

مزایای تعمیر فر زانولی در هیت نت

مزایای تعمیر فر زانولی در هیت نت عبارت است از:

  • تعمیر در محل فر زانولی
  • تعمیر فوری فر زانولی
  • سرویس و تعمیر قطعات توسط تکنسین های مجرب و حرفه ای
  • دارای گارانتی تعمیر فر زانولی شش ماه تا یکساله
  • ارائه خدمات تعمیر فر زانولی 24 ساعته و در هر ساعت از شبانه روز
  • استفاده از قطعات اورجینال، در صورت نیاز به تعویض قطعه

 

هیت نت بهترین مرکز تعمیرات انواع فر

مجموعه هیت نت، یکی از بهترین نمایندگی های تعمیر فر زانولی در تهران است که این مجموعه خدمات سرویس و تعمیر انواع برندهای داخلی و خارجی را ارائه می دهد. شما می توانید برای دریافت شماره تعمیرکار فر زانولی باید به سایت هیت نت مراجعه کنید و درخواست خود را ثبت کنید. بعد از ثبت درخواست در سریعترین زمان ممکن تعمیرکار به محل شما اعزام شود.

این مجموعه خدمات تعمیرات فر نوژن، آذر پخت و دیگر برند ها نیز با بهترین کیفیت انجام می دهد.