فر رشنال یکی از تجهیزات آشپزخانه صنعتی است که غذا را با استفاده از بخار، حرارت یا ترکیبی از هر دو می پزد. به همین دلیل تعمیر این فر پیشرفته یک کار تخصصی است و باید توسط تعمیرکاران مجرب و با تجربه انجام بگیرد. مجموعه هیت نت، در زمینه تعمیر فر رشنال خدمات تخصصی ارائه می دهد.

اگر متوجه شده اید که فر رشنال به درستی غذا را نمی پزد یا تشکیل شعله نمی دهد، در سریع ترین زمان با نمایندگی تعمیرات فر رشنال (هیت نت) در تماس باشید.

تعمیر فر رشنال-
فر رشنال

هیت نت نمایندگی تعمیر فر رشنال در تهران

هیت نت، نمایندگی تعمیرات فر رشنال در تهران است. تعمیرکار فر رشنال در این مجموعه آموزش های لازم را دیده اند و کاملا حرفه ای هستند.

از جمله ویژگی آن ها این است که تمامی خدمات سرویس و تعمیرات فر رشنال با گارانتی انجام می شود. برای تماس با شماره تعمیرکار فر رشنال می توانید به سایت هیت نت مراجعه کنید و با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا در سریعترین زمان ممکن تعمیرکار به محل شما اعزام شود.

خدمات 24 ساعته

در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید درخواست خدمات تعمیرات خود را در سایت تخصصی هیت نت ثبت کنید.

گارانتی کیفیت

کلیه خدمات سرویس هیت نت دارای شش ماه تا یک سال گارانتی می باشند.

تکنسین های متخصص

کلیه کارشناسان و تعمیرکاران مرکز هیت نت تخصص و تجربه کافی در تعمیرات انواع ماکروفر را دارند.

خدمات فوری

پس از ثبت درخواست خدمات، در سریع‌ترین زمان ممکن تعمیرکاران به محل شما مراجعه خواهند کرد.

سرویس فر رشنال در هیت نت

از آنجایی که فرهای صنعتی مدت زمان طولانی کار می کنند تا تعداد زیاد سفارشات را تحویل دهند، بهتر است برای جلوگیری از هزینه تعمیر زیاد و از کار افتادن دستگاه بهتر است، فرهای صنعتی رشنال هر 6 ماه یکبار توسط سرویسکار حرفه ای سرویس شود.

مجموعه هیت نت، بهترین مرکز تعمیرات فر صنعتی رشنال است. شما می توانید از طریق سایت درخواست خود را برای اعزام تکنسین مجرب به محل خود، ثبت کنید.

مشکلات رایج وعیب یابی فر رشنال

نمایندگی تعمیرات فر رشنال

1. عدم گرم شدن فر رشنال

اگر فر رشنال گرم نشود، احتمال ایراد در ترموستات و یا المنت زیاد است. اگر المنت به طور کامل سوخته باشد و درخشش قبل را نداشته باشد، باید المنت تعویض شود. گاهی با تعمیر المنت فر رشنال نیز مشکل برطرف می شود. این کار باید توسط تکنسین های حرفه ای هیت نت صورت بگیرد.

2. عدم روشن ماندن مشعل پیلوت فر رشنال

خرابی ترموکوپل، سبب می شود مشعل پیلوت روشن نشود. برای رفع این مشکل ابتدا از قرار گرفتن مستقیم ترموکوپل در مشعل اطمینان حاصل کنید. اگر ترموکوپل به اندازه کافی داغ نشود سوپاپ اطمینان داغ نمی شود و مشعل فر رشنال روشن نمی گردد. اما اگر ترموکوپل در جای درست قرار گرفته بود و با این حال مشکل رفع نشد، باید ترموکوپل را عوض کنید.

3. تعویض لوله مویین فر رشنال

در صورت تعویض ترموستات اگر حرارت فر رشنال به صورت نامتقارن بود، ممکن است ایراد در جای گیری حباب باشد. گیره هایی در انتهای مویین قرار دارد که لامپ را محکم در جای خود قرار می دهد. این لامپ ها دمای فر رشنال را متناسب نگه می دارند. اگر لامپ در جای درست خود قرار نگیرد یا آزاد باشد، حرارت فر بهم می ریزد.

4. معیوب شدن برد الکترونیکی فر رشنال

در زمان استفاده از دکمه تنظیم دمای فر رشنال، برد الکترونیکی آن را کنترل می کند. در فرهای برقی، برد الکترونیکی وجود دارد که وظیفه ی کنترل کارکرد قطعات را برعهده دارد. اگر نمایشگر فر کد F را نشان دهد، به این منظور است که برد فر دچار نقص فنی شده است. این قطعه بسیار حساس است و باید توسط افراد متخصص تعمیر شود. هزینه تعمیر برد فر رشنال توسط کارشناسان هیت نت به شما اعلام می شود.

هزینه تعمیر فر رشنال در مجموعه هیت نت

از جمله عوامل تاثیر گذار در قیمت تعمیر فر رشنال و اجرت تعمیرکار فر رشنال عبارتند از نوع خرابی، تعمیر یا تعویض قطعه، خرابی برد و … می شوند. البته قیمت نهایی پس از بررسی و عیب یابی توسط کارشناسان هیت نت اعلام می گردد.

برای اطلاع از هزینه تعمیر فر ریلی با کارشناسان هیت نت در ارتباط باشید.

تعمیر فر رشنال

مزایای تعمیر فر رشنال در هیت نت

مزایای تعمیر فر نوژن در هیت نت عبارت است از:

  • تعمیر در محل فر رشنال
  • تعمیر فوری فر رشنال
  • سرویس و تعمیر قطعات توسط تکنسین های مجرب و حرفه ای
  • دارای گارانتی تعمیر فر رشنال شش ماه تا یکساله
  • ارائه خدمات تعمیر فر رشنال 24 ساعته و در هر ساعت از شبانه روز
  • استفاده از قطعات اورجینال، در صورت نیاز به تعویض قطعه
  • 15 سال سابقه در زمینه تعمیر و سرویس انواع فر، اجاق گاز و ماکروفر و نمایندگی برتر تعمیر فر نوژن، رشنال و …