تعمیر فر پیتزا، به دلیلی که این دستگاه در صنعت رستوران کاربرد دارد و ممکن است با خرابی آن کسب و کار شما دچار اختلال شود، اهمیت دارد. خرابی فر ریلی پیتزا ممکن است به دلایل مختلفی مثل خرابی قطعات داخی دستگاه اتفاق افتد. بهترین است امر تعمیرات را به تکنین های متخصص بسپارید تا از آسیب های دیگر جلوگیری شود.

اگر به دنبال بهترین تعمیرکار فر پیتزا هستید، مجموعه هیت نت دارای کارشناسان و تکنسین های مجرب است که در تعمیر انواع اجاق گازها و فرها تجربه و تخصص کافی را دارند.

تعمیر فر پیتزا-

نمایندگی تعمیر فر پیتزا در تهران

هیت نت، یکی از بهترین نمایندگی های مجاز در زمینه تعمیر و نگهداری فر پیتزا است. این مجموعه خدمات سرویس و تعمیر انواع برندهای داخلی و خارجی فر را ارائه می دهد. اگر به دنبال شماره تعمیرکار فر پیتزا هستید می توانید با شماره های درج شده در سایت هیت نت تماس بگیرید تا در سریعترین زمان ممکن تعمیرکار به محل شما اعزام شود.

خدمات 24 ساعته

در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید درخواست خدمات تعمیرات خود را در سایت تخصصی هیت نت ثبت کنید.

گارانتی کیفیت

کلیه خدمات سرویس هیت نت دارای شش ماه تا یک سال گارانتی می باشند.

تکنسین های متخصص

کلیه کارشناسان و تعمیرکاران مرکز هیت نت تخصص و تجربه کافی در تعمیرات انواع ماکروفر را دارند.

خدمات فوری

پس از ثبت درخواست خدمات، در سریع‌ترین زمان ممکن تعمیرکاران به محل شما مراجعه خواهند کرد.

تعمیرات فر ریلی پیتزا

یکی از پرکاربردترین تجهیزات فست فود، فر پیتزا ریلی است که تعداد زیادی پیتزا را در کوتاه ترین زمان می پزد. این فرها ممکن است بر اثر استفاده زیاد احتیاج به سرویس و یا تعمیر داشته باشد که شما می توانید با  نمایندگی تعمیر فر پیتزا هیت نت تماس بگیرید.

سرویس فر ریلی پیتزا

ما به شما پیشنهاد می کنیم که فر ریلی پیتزا را هر 6 ماه یکبار توسط یک تعمیرکار حرفه ای سرویس کنید تا در صورت وجود ایراد کوچک آن را تعمیر کند و از بروز مشکل بزرگتر جلوگیری کند. زیرا در صورت از کار افتادن دستگاه هزینه تعمیر فر پیتزا بیشتر خواهد شد و مدت تعمیر نیز طولانی تر می شود.

مجموعه هیت نت در کوتاه ترین زمان تکنسین های متخصص خود را در محل برای تعنیر فر پیتزا یا تعمیر فر توکار و دیگر خدمات، اعزام می کند.

مشکلات رایج و عیب یابی فر پیتزا ریلی

تعمیرکار فر پیتزا در مجموعه هیت نت در ابتدا علائم و نشانه های خرابی را بررسی می کند تا بتواند مشکل را حل کند:

1. عدم روشن ماندن مشعل پیلوت

برای چک کردن این مسئله در ابتدا از قرارگیری مستقیم ترموکوپل روی مشعل مطمن شوید. اگر با باز کردن سوپاپ اطمینان، و قرار گیری ترموکوپل در جای درست همچنان مشکل وجود داشت، باید ترموکوپل را تعویض کنید.

عیب یابی فر پیتزا

2. نداشتن دمای مطلوب فر پیتزا

نداشتن دمای مطلوب به علت خرابی ترموستات یا کالیبره نبودن است. برای بررسی و چک کردن آن، یک ترمومتر را داخل فر قرار دهید و ترمسوتات را به دمای دلخواه تنظیم کنید. اگر قبل از اینکه فیتله به دمای مورد نظر برسد خاموش شود یا ترمومتر دمای مختلفی را نمایش داد، باید ترموستات کالیبره شود.

3. نامتقارن بودن حرارت

اگر فر به صورت نامتقارن حرارت دهد، جایگیری لامپ مشکل دارد. گیره هایی در انتهای لوله مویین قرار دارد که باعث می شوند لامپ در جای خود قرار گیرد. مسئولیت این لامپ توازن در  دمای فر است. پس برای رف این مشکل باید جایگیری لامپ درست شود.

4. عملکرد نادرست فر پیتزا

با اشکال در المنت بالا، روی غذا گرم نمی شود و اگر قسمت زیزین غذا سرد باشد یا پخته نشود،، ایراد در المنت پایینی است. پس باید برای رفع خرابی المنت ها اقدام کنید.

هزینه تعمیر فر پیتزا در مجموعه هیت نت

عوامل مختلفی در قیمت تعمیر فر ریلی هیت نت اثر می گذارد. عوامل موثر بر قیمت تعمیر فر ریلی و اجرت تعمیرکار فر پیتزا عبارتند از نوع دستگاه، برند دستگاه، علت ایراد و قطعات فر ریلی، تعویض قطعات مورد نظرو… البته باید بدانید که قیمت نهایی پس از بررسی و عیب یابی توسط کارشناسان هیت نت اعلام می گردد.

برای استعلام هزینه تعمیر فر برقی با کارشناسان هیت نت در ارتباط باشید.

قیمت تعمیر فر پیتزا هیت نت

مزایای تعمیرکار فر ریلی در هیت نت

مجموعه خدمات و عیب یابی فر پیتزا در هیت نت عبارت است از:

  • تعمیر فر پیتزا در محل
  • تعمیر فوری فر پیتزا
  • سرویس و تعمیر برد فر پیتزا توسط تکنسین های مجرب و
  • دارای گارانتی تعمیر فر پیتزا شش ماه تا یکساله
  • ارائه خدمات تعمیر فر پیتزا ریلی 24 ساعته و در هر ساعت از شبانه روز
  • استفاده از قطعات اورجینال، در صورت نیاز به تعویض قطعه

هیت نت خدمات سرویس و تعمیر انواع برندهای داخلی و خارجی اجاق گاز، فر و مایکرویو از جمله بوش، آریستون، لتو، هایسنس، لوفرا، اسنوا، اخوان، سینجر، لاجرمانیا، هاردستون هایر، کنوود، مجیک شف،تعمیرات فر فرای مستر و…. را ارائه می دهد.