نوژن یک برند مطرح در زمینه تولید فر پیتزا صنعتی است. حال اگر با مشکلاتی از قبیل گرم نکردن غذا یا عدم تشکیل شعله مواجه شدید، بهتر است برای تعمیر فر نوژن اقدام کنید.

هیت نت، متخصص در تعمیرات فر پیتزا نوژن در تهران است. شما می توانید جهت ارتباط با کارشناسان این مجموعه با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا در کمترین زمان مشکل رفع شود.

تعمیر فر پیتزا نوژن
فر نوژن

هیت نت نمایندگی تعمیرات فر نوژن

توجه داشته باشید که تعمیر فر صنعتی پیتزا نوژن خود را به افراد متخصص بسپارید زیرا تعمیر اشتباه و نصب قطعات غیر اصل و بی کیفیت توسط افرادی که تخصص کافی در زمینه تعمیر فر را ندارند، ممکن است برای دستگاه مشکلات جدی ایجاد کند . مجموعه هیت نت در کوتاه ترین زمان تکنسین های متخصص خود را در محل اعزام می کند.

این مجموعه با بیش از 15 سال سابقه در زمینه تعمیر و سرویس فر پیتزا نوژن جز بهترین نمایندگی این برند به شمار می رود.

خدمات 24 ساعته

در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید درخواست خدمات تعمیرات خود را در سایت تخصصی هیت نت ثبت کنید.

گارانتی کیفیت

کلیه خدمات سرویس هیت نت دارای شش ماه تا یک سال گارانتی می باشند.

تکنسین های متخصص

کلیه کارشناسان و تعمیرکاران مرکز هیت نت تخصص و تجربه کافی در تعمیرات انواع ماکروفر را دارند.

خدمات فوری

پس از ثبت درخواست خدمات، در سریع‌ترین زمان ممکن تعمیرکاران به محل شما مراجعه خواهند کرد.

سرویس فر نوژن

بدلیل استفاده طولانی مدت از فرها بهتر است آن ها را هر 6 ماه یکبار یک تعمیرکار حرفه ای، سرویس کند تا در صورت وجود ایراد کوچک آن را رفع کند و جلوی بروز مشکل بزرگتر را بگیرد. زیرا هزینه تعمیر فر نوژن و مدت تعمیر آن در صورتی که دستگاه از کار بیافتد، بیشتر خواهد بود.

مشکلات رایج و عیب یابی فر نوژن

تعمیرات فر پیتزا نوژن

1. فر نوژن گرم نمی شود

گرم نشدن فر نوژن یکی از مشکلاتی است که ممکن است در هنگام استفاده از فر با آن روبرو شوید. در این صورت ممکن است ایراد از ترموستات و یا المنت باشد. اگر المنت به طور کامل سوخته باشد و درخشش قبل را نداشته باشد، باید المنت تعویض شود. گاهی با تعمیر المنت فر نوژن نیز مشکل برطرف می شود. این کار باید توسط تکنسین های حرفه ای هیت نت صورت بگیرد.

2. مشعل پیلوت فر نوژن روشن نمی ماند

خرابی ترموکوپل، یکی از رایج ترین عیبها در فرها می باشد. برای رفع این مشکل ابتدا از قرار گرفتن مستقیم ترموکوپل در مشعل اطمینان حاصل کنید. اگر ترموکوپل به اندازه کافی داغ نشود سوپاپ اطمینان داغ نمی شود و مشعل روشن نمی گردد. اما اگر ترموکوپل در جای درست قرار گرفته بود و با این حال مشکل رفع نشد، باید ترموکوپل فر نوژن را عوض کنید.

3. لوله مویین فر نوژن باید عوض شود

در صورت تعویض ترموستات اگر حرارت فر نوژن به صورت نامتقارن بود، ممکن است ایراد در جایگیری حباب باشد. گیره هایی در انتهای مویین قرار دارد که لامپ را محکم در جای خود قرار می دهد. این لامپ ها دمای فر را متناسب نگه می دارند. اگر لامپ در جای درست خود قرار نگیرد یا آزاد باشد، حرارت فر بهم می ریزد.

4. معیوب شدن برد الکترونیکی فر نوژن

 برد الکترونیکی وظیفه ی کنترل کارکرد قطعات فرهای برقی را برعهده دارد. در صورت وجود ایراد و نشان ندادن آن توسط برد، احتمال خرابی برد الکترونیکی فر وجود دارد. تعمیرات فر پیتزا نوژن و تعویض این قطعه بسیار تخصصی است و باید توسط افراد متخصص انجام شود. هزینه تعمیر برد فر نوژن توسط کارشناسان هیت نت به شما اعلام می شود.

هزینه تعمیر فر پیتزا نوژن در مجموعه هیت نت

عوامل مختلفی در قیمت تعمیر فر پیتزا نوژن و اجرت تعمیرکار فر نوژن پیتزا تاثیر گذار هستند. این عوامل عبارتند از علت ایراد در فر پیتزا نوژن، تعویض قطعات مورد نظرو… می شود. برای دانستن قیمت نهایی، پس از بررسی و عیب یابی توسط تعمیرکاران هیت نت، اعلام می شود.

هزینه تعمیر فر نوژن

مزایای تعمیر فر نوژن در هیت نت

مزایای تعمیر فر نوژن در هیت نت عبارت است از:

  • تعمیر در محل فر نوژن
  • تعمیر فوری فر نوژن
  • سرویس و تعمیر قطعات توسط تکنسین های مجرب و حرفه ای
  • دارای گارانتی تعمیر فر نوژن شش ماه تا یکساله
  • ارائه خدمات تعمیر فر نوژن 24 ساعته و در هر ساعت از شبانه روز
  • استفاده از قطعات اورجینال، در صورت نیاز به تعویض قطعه

این مجموعه نمایندگی تعمیرات سرخ کن دین و انواع فر در برند های مختلف را به صورت تخصصی انجام می دهد.