یکی از واجبات آشپزخانه های صنعتی، فرهای صنعتی هستند که حجم سفارشات بالایی را در کمترین زمان ارائه می دهد. به همین دلیل اگر با مشکلاتی از قبیل گرم نشدن، خاموشی یا کم شدن شعله مواجه شود، خسارت های زیادی به همراه دارد. یکی از خدمات مجموعه هیت نت، تعمیر فر صنعتی در سریع ترین زمان و با بالاترین کیفیت، توسط تعمیرکاران حرفه ای است.

تعمیر فر صنعتی

نمایندگی تعمیر فر صنعتی هیت نت

هیت نت، با داشتن بیش از 15 سال سابقه، بهترین تعمیرگاه فر صنعتی تهران است که در زمینه خدمات تعمیر و نگهداری فر صنعتی فعال می باشد. این مجموعه خدمات سرویس و تعمیر انواع برندهای داخلی و خارجی فر صنعتی را با گارانتی خدمات ارائه می دهد.

اگر به دنبال شماره تعمیرکار فر صنعتی هستید می توانید با شماره های درج شده در سایت هیت نت تماس بگیرید تا در سریعترین زمان ممکن تعمیرکار به محل شما اعزام شود.

خدمات تعمیرات فر صنعتی توسط مجموعه هیت نت

 • تعمیر فر صنعتی ریلی
 • تعمیر فر صنعتی برقی و گازی
 • تعمیر فر ریلی پیتزا
 • تعمیر فر صنعتی نان
 • تعمیر فر صنعتی خانگی
 • تعمیر فر صنعتی رستوران
 • تعمیر فر صنعتی مرغ بریان

خدمات 24 ساعته

در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید درخواست خدمات تعمیرات خود را در سایت تخصصی هیت نت ثبت کنید.

گارانتی کیفیت

کلیه خدمات سرویس هیت نت دارای شش ماه تا یک سال گارانتی می باشند.

تکنسین های متخصص

کلیه کارشناسان و تعمیرکاران مرکز هیت نت تخصص و تجربه کافی در تعمیرات انواع ماکروفر را دارند.

خدمات فوری

پس از ثبت درخواست خدمات، در سریع‌ترین زمان ممکن تعمیرکاران به محل شما مراجعه خواهند کرد.

عیب یابی فر صنعتی و بررسی مشکلات رایج آن

1. فر گرم نمی شود

گرم نشدن فر یکی از ایرادات رایج فرها می باشد. که ممکن است این ایراد از ترموستات و یا المنت باشد. اگر المنت کاملا سوخته باشد و درخشش قبل را نداشته باشد، که معمولا با تعمیر المنت فر صنعتی مشکل برطرف می شود. این کار باید توسط تکنسین های حرفه ای هیت نت صورت بگیرد. قیمت تعمیر المنت فر صنعتی توسط کارشناسان به شما اعلام می شود.

2. مشعل پیلوت روشن نمی ماند

خرابی ترموکوپل یکی دیگر از رایج ترین مشکلات در فرها است. برای رفع این مشکل ابتدا از قرار گرفتن مستقیم ترموکوپل در مشعل اطمینان حاصل کنید. اگر ترموکوپل به اندازه کافی داغ نشود سوپاپ اطمینان داغ نمی شود و مشعل روشن نمی گردد. اما اگر ترموکوپل در جای درست قرار گرفته بود و با این حال مشکل رفع نشد، باید ترموکوپل را عوض کنید.

نمایندگی تعمیر فر صنعتی

3. لوله مویین باید عوض شود

در صورت تعویض ترموستات اگر حرارت فر به صورت نامتقارن بود، ممکن است ایراد در جایگیری حباب باشد. گیره هایی در انتهای مویین قرار دارد که لامپ را محکم در جای خود قرار می دهد. این لامپ ها دمای فر را متناسب نگه می دارند. اگر لامپ در جای درست خود قرار نگیرد یا آزاد باشد، حرارت فر بهم می ریزد.

4. معیوب شدن برد الکترونیکی

 در فرهای برقی، برد الکترونیکی وجود دارد که وظیفه ی کنترل کارکرد قطعات را برعهده دارد. اگر دستگاه ایرادی داشته باشد و برد مشکل را نشان ندهد، ممکن است برد الکترونیکی فر خراب شده باشد که با تعمیر برد الکترونیکی فر صنعتی توسط افراد متخصص مشکل حل می شود.

5. کم شدن شعله فر

یکی از ایرادات رایج در فرهای صنعتی کم بودن شعله است. کم شدن شعله باعث پخته نشدن غذا و خراب شدن مراحل پخت کیک ها و شیرینی ها می شود. این مشکل ممکن است به علت کثیف شدن مشعل های فر به‌وجود آید.

اما اگر بعد از تمیز کردن فر مشعل همچنان شعله کم بود، احتمالا شیر کنترل دچار مشکل شده است. برای بررسی و رفع این مشکل باید از کارشناسان حرفه ای هیت نت کمک بگیرید.

6. علت خاموش شدن فر

خاموش شدن فر ممکن است به دلیل ایراد در قطعات مختلف باشد. یکی از دلایل اصلی خاموش شدن فر، خرابی ترموستات فر است. ترموستات از گرم شدن بیش از حد فر جلوگیری می کند و با خراب شدن این قطعه، ممکن است فر بدون علتی خراب شود.

مهمترین دلایلی که موجب خاموش شدن مشعل می شود می توان به مسدود شدن مشعل ها، خرابی مشعل یا پیلوت و یا خرابی تایمر فر اشاره کرد.

هزینه تعمیر فر صنعتی

عوامل مختلفی در قیمت تعمیر فر صنعتی مؤثر است. نوع و برند دستگاه، علت ایراد و قطعات فر، اجرت تعمیرکار از جمله عواملی هستند که در قیمت تعمیر اثر می گذارد. قیمت تعمیر فر صنعتی بعد از عیب یابی به صورت دقیق توسط کارشناسان هیت نت اعلام می گردد.

برای استعلام تعمیرات فر فرای مستر و دیگر برند های فر صنعتی با کارشناسان هیت نت در ارتباط باشید.

هزینه تعمیر فر صنعتی

 مزایای تعمیر فر صنعتی در هیت نت

مزایای تعمیر فر صنعتی در هیت نت عبارت است از:

 • تعمیر در محل فر صنعتی
 • تعمیر فوری فر صنعتی
 • تعویض شیشه فر صنعتی در سریع ترین زمان
 • سرویس و تعمیر قطعات توسط تکنسین های مجرب و حرفه ای
 • دارای گارانتی تعمیر فر آذر پخت و دیگر برند ها تا شش ماه الی یکساله
 • ارائه خدمات تعمیر فر صنعتی 24 ساعته و در هر ساعت از شبانه روز
 • استفاده از قطعات اورجینال، در صورت نیاز به تعویض قطعه