فر هاوین یکی از بهترین برند های تجهیزات آشپزخانه برای تهیه فست فودها است. اگر با مشکلاتی مثل گرم نشدن یا بوی سوختگی مواجه شدید، بهتر است هر چه سریع تر با نمایندگی تعمیرات فر هاوین (هیت نت) تماس بگیرید.

این مجموعه دارای کارشناسان و تکنسین های مجرب است که در تعمیر فر صنعتی هاوین تجربه و تخصص کافی را دارند. با برقرارای تماس با شماره تعمیرکار فر هاوین در هیت نت در کمترین زمان مشکل شما رفع خواهد شد.

فر هاوین
تعمیرات فر هاوین

نمایندگی تعمیر فر هاوین در تهران (هیت نت)

هیت نت، بهترین نمایندگی تعمیر فر هاوین است که خدمات سرویس و تعمیر فر پیتزا هاوین را ارائه می دهد. شما می توانید برای تعمیر و سرویس فرهای خود به سایت هینت نت مراجعه کنید و با شماره های درج شده در سایت بگیرید، بعد از ثبت درخواست، در سریعترین زمان ممکن تعمیرکار فر هاوین به محل شما اعزام شود.

لازم است بدانید تمامی تعمیرکاران حرفه ای این مجموعه آموزش های لازم را در زمینه تعمیرات دیده اند و کاملا با نحوه عیب یابی فر هاوین آشنایی دارند. برای اطمینان خاطر شما بعد از مراحل تعمیرات به شما کارت گارانتی داده می شود.

خدمات 24 ساعته

در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید درخواست خدمات تعمیرات خود را در سایت تخصصی هیت نت ثبت کنید.

گارانتی کیفیت

کلیه خدمات سرویس هیت نت دارای شش ماه تا یک سال گارانتی می باشند.

تکنسین های متخصص

کلیه کارشناسان و تعمیرکاران مرکز هیت نت تخصص و تجربه کافی در تعمیرات انواع ماکروفر را دارند.

خدمات فوری

پس از ثبت درخواست خدمات، در سریع‌ترین زمان ممکن تعمیرکاران به محل شما مراجعه خواهند کرد.

سرویس تعمیر فر هاوین

فرهای هوشمند هاوین یکی از تجهیزات مهم آشپزخانه است که در کوتاه ترین زمان تعداد زیادی پیتزا و غذا را می پزد. پس بهتر است هر 6 ماه یکبار توسط تکنسین ماهر سرویس شود تا از بروز مشکل جدی تر و از کار افتادن دستگاه جلوگیری شود و هم در هزینه ها صرفه جویی شود.

شما برای سرویس و تعمیر فر هاوین می توانید با تعمیرکاران و کارشناسان مجموعه هیت نت تماس بگیرید. مجموعه هیت نت در کوتاه ترین زمان تکنسین های متخصص خود را در محل اعزام می کند.

مشکلات رایج وعیب یابی فر هاوین

نمایندگی تعمیرات فر هاوین

1. فر هاوین گرم نمی شود

گرم نشدن فر هاوین ممکن است ابه علت خرابی ترموستات و یا المنت باشد. اگر المنت کاملا سوخته باشد و درخشش قبل را نداشته باشد، که معمولا با تعمیر المنت فر هاوین مشکل برطرف می شود. این کار باید توسط تکنسین های حرفه ای هیت نت صورت بگیرد.

2. مشعل پیلوت فر هاوین روشن نمی ماند

یکی از مشکلات رایج فرهای هاوین معیوب شدن ترموکوپل است. برای رفع این مشکل ابتدا از قرار گرفتن مستقیم ترموکوپل در مشعل اطمینان حاصل کنید. اگر ترموکوپل به اندازه کافی داغ نشود سوپاپ اطمینان داغ نمی شود و مشعل روشن نمی گردد. اما اگر ترموکوپل در جای درست قرار گرفته بود و با این حال مشکل رفع نشد، باید ترموکوپل را عوض کنید.

3. معیوب شدن برد الکترونیکی فر هاوین

 برد الکترونیکی وظیفه ی کنترل کارکرد قطعات را برعهده دارد و یکی از قطعات مهم دستگاه بشمار می رود. اگر دستگاه ایرادی داشته باشد و برد مشکل را نشان ندهد، ممکن است برد الکترونیکی فر خراب شده باشد که با تعمیر برد الکترونیکی فر هاوین توسط افراد متخصص مشکل حل می شود. هزینه تعمیر برد فر هاوین بعد از بررسی کارشناس هیت نت به شما اعلام می گردد.

4. کم شدن شعله فر هاوین

این مشکل باعث عدم پخت کیک ها و شیرینی ها و غذا شود. ممکن است این مشکل به دلیل کثیف شدن مشعل های فر به‌وجود آید. اما اگر همچنان بعد از تمیز کردن فر شعله کم بود، احتمالا شیر کنترل دچار مشکل شده است. برای بررسی و رفع این مشکل باید از کارشناسان حرفه ای هیت نت کمک بگیرید.

5. علت خاموش شدن فر هاوین

 یکی از دلایل اصلی خاموش شدن فر هاوین، خرابی ترموستات است. ترموستات از گرم شدن بیش از حد فر جلوگیری می کند و با خراب شدن این قطعه، ممکن است فر بدون علتی خراب شود. مهمترین دلایلی که موجب خاموش شدن مشعل می شود می توان به مسدود شدن مشعل ها، خرابی مشعل یا پیلوت و یا خرابی تایمر فر اشاره کرد.

هزینه تعمیر فر هاوین 

از جمله عوامل مؤثر قیمت تعمیر فر هاوین عبارتند از علت ایراد و قطعات فر هاوین، خرابی برد، تعویض قطعات مورد نظر و… البته باید بدانید که قیمت نهایی پس از بررسی و عیب یابی توسط کارشناسان هیت نت اعلام می گردد.

هزینه تعمیر فر هاوین

مزایای تعمیر فر هاوین در هیت نت

مزایای تعمیر فر هاوین در هیت نت عبارت است از:

  • تعمیر در محل فر هاوین
  • تعمیر فوری فر هاوین
  • سرویس و تعمیر قطعات توسط تکنسین های مجرب و حرفه ای
  • دارای گارانتی تعمیر فر هاوین شش ماه تا یکساله
  • ارائه خدمات تعمیر فر هاوین 24 ساعته و در هر ساعت از شبانه روز
  • استفاده از قطعات اورجینال، در صورت نیاز به تعویض قطعه
  • از 15 سال سابقه در زمینه سرویس و تعمیر انواع فر از جمله تعمیرات فر رشنال، هاوین، زانولی و …