فرهای آذرپخت جزو باکیفیت ترین فرهای موجود در بازار هستند اما گاهی ممکن است به دلیل استفاده زیاد و به مرور زمان خراب شوند یا احتیاج به سرویس داشته باشند. هیت نت نمایندگی تعمیرات فر آذر پخت در تهران است که با کارشناسان و تکنسین های مجربی که دارد می تواند شما را در امر سرویس و تعمیر فر آذرپخت کمک کند.

مجموعه هیت نت دارای بیش از 15 سال سابقه در زمینه تعمیر و سرویس انواع فر از جمله تعمیر فر پیتزا، اجاق گاز و ماکروفر است. شما می توانید جهت ارتباط با کارشناسان این مجموعه با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

تعمیر فر آذر پخت
نمایندگی تعمیرات آذر پخت

نمایندگی تعمیر فر آذر پخت در تهران (هیت نت)

هیت نت، یکی از بهترین نمایندگی های مجاز در زمینه تعمیر فر آذرپخت و نمایندگی تعمیرات سرخ کن آی تی ام است. تکنسین های حرفه ای این مجموعه آموزش های لازم را برای تعمیرات فر دیده اند و دارای مرک معتبر می باشند. از مزایای این نمایندگی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مزایای تعمیر فر آذرپخت در هیت نت

مزایای تعمیر فر آذر پخت در هیت نت عبارت است از:

  • تعمیر در محل فر آذر پخت
  • تعمیر فوری فر آذر پخت
  • سرویس و تعمیر قطعات توسط تکنسین های مجرب و حرفه ای
  • دارای گارانتی تعمیر فر آذر پخت شش ماه تا یکساله
  • ارائه خدمات تعمیر فر آذر پخت 24 ساعته و در هر ساعت از شبانه روز
  • استفاده از قطعات اورجینال، در صورت نیاز به تعویض قطعه

خدمات 24 ساعته

در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید درخواست خدمات تعمیرات خود را در سایت تخصصی هیت نت ثبت کنید.

گارانتی کیفیت

کلیه خدمات سرویس هیت نت دارای شش ماه تا یک سال گارانتی می باشند.

تکنسین های متخصص

کلیه کارشناسان و تعمیرکاران مرکز هیت نت تخصص و تجربه کافی در تعمیرات انواع ماکروفر را دارند.

خدمات فوری

پس از ثبت درخواست خدمات، در سریع‌ترین زمان ممکن تعمیرکاران به محل شما مراجعه خواهند کرد.

سرویس فر آذر پخت

از آنجایی که از فرها استفاده طولانی مدت می شود باید آن ها را هر 6 ماه یکبار توسط یک تعمیرکار حرفه ای سرویس کنید تا در صورت وجود ایراد کوچک آن را رفع کند و جلوی بروز مشکل بزرگتر را بگیرد. زیرا در صورت از کار افتادن دستگاه، هزینه تعمیر فر آذرپخت بیشتر خواهد شد و مدت تعمیر نیز طولانی تر می شود.

مشکلات رایج و عیب یابی فر آذر پخت

تعمیرات فر آذر پخت

1. فر گرم نمی شود

گاهی با اینکه جریان برق وجود دارد، فر گرم نمی شود. در این صورت ممکن است ایراد از ترموستات و یا المنت باشد. اگر المنت به طور کامل سوخته باشد و درخشش قبل را نداشته باشد، باید المنت تعویض شود. گاهی با تعمیر المنت فر آذر پخت نیز مشکل برطرف می شود. این کار باید توسط تکنسین های حرفه ای هیت نت صورت بگیرد.

 

2. مشعل پیلوت روشن نمی ماند

یکی از مشکلات اصلی فرها، خرابی ترموکوپل است. برای رفع این مشکل ابتدا از قرار گرفتن مستقیم ترموکوپل در مشعل اطمینان حاصل کنید. اگر ترموکوپل به اندازه کافی داغ نشود سوپاپ اطمینان داغ نمی شود و مشعل روشن نمی گردد. اما اگر ترموکوپل در جای درست قرار گرفته بود و با این حال مشکل رفع نشد، باید ترموکوپل را عوض کنید.

3. لوله مویین باید عوض شود

در صورت تعویض ترموستات اگر حرارت فر به صورت نامتقارن بود، ممکن است ایراد در جایگیری حباب باشد. گیره هایی در انتهای مویین قرار دارد که لامپ را محکم در جای خود قرار می دهد. این لامپ ها دمای فر را متناسب نگه می دارند. اگر لامپ در جای درست خود قرار نگیرد یا آزاد باشد، حرارت فر بهم می ریزد.

4. معیوب شدن برد الکترونیکی

 در فرهای برقی، برد الکترونیکی وجود دارد که وظیفه ی کنترل کارکرد قطعات را برعهده دارد. اگر دستگاه ایرادی داشته باشد و برد مشکل را نشان ندهد، ممکن است برد الکترونیکی فر خراب شده باشد. این قطعه بسیار حساس است و باید توسط افراد متخصص تعمیر شود. هزینه تعمیر برد فر آذر پخت توسط کارشناسان هیت نت به شما اعلام می شود.

هزینه تعمیر فر آذر پخت

عوامل مختلفی در قیمت تعمیر فر آذرپخت اثر می گذارد. عوامل مختلفی مانند علت ایراد فر، تعویض و یا تعمیر قطعات مورد نظرو… بر هزینه تعمیر فر آذرپخت و اجرت تعمیرکار فر آذرپخت اثر می گذارد و قیمت نهایی پس از بررسی و عیب یابی توسط کارشناسان هیت نت اعلام می گردد. برای اطلاع از قیمت تعمیر مایکروفر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

هزینه تعمیر فر آذر پخت

چرا کار تعمیرات فر آذر پخت را به هر مجموعه نمی توان سپرد؟

همچنین یکی دیگر از مسائل مهمی که باید آن را در نظر بگیرید این است که تعمیر فر باید توسط افراد متخصص انجام شود. زیرا افرادی که تخصص کافی در زمینه تعمیر فر را ندارند ممکن است با تعمیر اشتباه و نصب قطعات غیر اصل و بی کیفیت دستگاه را دچار مشکل جدی کند.

این مجموعه خدمات سرویس و تعمیر انواع برندهای داخلی و خارجی اجاق گاز، فر و مایکرویو از جمله بوش، آریستون، لتو، هایسنس، لوفرا، اسنوا، اخوان، سینجر، لاجرمانیا، هاردستون هایر، کنوود، مجیک شف و…. را ارائه می دهد. اگر به دنبال شماره تعمیرکار فر آذر پخت هستید می توانید با شماره های درج شده در سایت هیت نت تماس بگیرید تا در سریعترین زمان ممکن تعمیرکار به محل شما اعزام شود.