مجموعه هیت نت متخصص در تعمیر فر صنعتی از جمله تعمیر فر آگرین است. اگر شما هم با مشکلاتی مثل گرم نکردن غذا و پیتزا یا خرابی برد مواجه شدید، باید سریعا برای تعمیرات فر آگرین اقدام کنید.

مجموعه هیت نت دارای کارشناسان و تکنسین های مجرب است که در کمترین زمان و با مناسب ترین قیمت امر تعمیر و سرویس فر آگرین را انجام می دهد.

تعمیرات فر آگرین-

نمایندگی تعمیرات فر آگرین در تهران (هیت نت)

هیت نت، بهترین نمایندگی تعمیرات فر آگرین است که خدمات سرویس و تعمیر را با بهترین کیفیت ارائه می دهد. تمامی تکنسین های این مجموعه آموزش های لازم را برای تعمیرات فر آگرین دیده اند و کاملا با نحوه عیب یابی و سرویس آشنا هستند.

این مجموعه تعمیر قطعات را اولویت قرار داده تا با هزینه گزاف نیاز به تعویض نداشته باشید. اگر تعمیر کارساز نباشد، اقدام به تعویض قطعه می کنند.

 شما می توانید برای تعمیر و سرویس فرهای خود به سایت هینت نت مراجعه کنید و با شماره های درج شده در سایت بگیرید، بعد از ثبت درخواست، در سریعترین زمان ممکن تعمیرکار فر هاوین به محل شما اعزام شود.

خدمات 24 ساعته

در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید درخواست خدمات تعمیرات خود را در سایت تخصصی هیت نت ثبت کنید.

گارانتی کیفیت

کلیه خدمات سرویس هیت نت دارای شش ماه تا یک سال گارانتی می باشند.

تکنسین های متخصص

کلیه کارشناسان و تعمیرکاران مرکز هیت نت تخصص و تجربه کافی در تعمیرات انواع ماکروفر را دارند.

خدمات فوری

پس از ثبت درخواست خدمات، در سریع‌ترین زمان ممکن تعمیرکاران به محل شما مراجعه خواهند کرد.

سرویس فر آگرین  در هیت نت

بهتر است فرهای آگرین هر 6 ماه یکبار توسط یک تکنسین ماهر سرویس شود تا از بروز مشکل جدی تر جلوگیری شود و هزینه ی کمتری پرداخت شود. شما برای سرویس و تعمیر فر آگرین می توانید با تکنسین های مجموعه هیت نت تماس بگیرید. مجموعه هیت نت در کوتاه ترین زمان تکنسین های متخصص خود را در محل اعزام می کند.

مشکلات رایج و عیب یابی فر آگرین

تعمیرات فر آگرین

1. فر آگرین گرم نمی شود

این مشکل ممکن است به علت ایراد در ترموستات و یا المنت باشد. اگر المنت کاملا سوخته باشد و درخشش قبل را نداشته باشد، فر آگرین گرم نمی شود که این مشکل معمولا با تعمیر المنت فر آگرین حل می شود. فقط باید توجه داشته باشید که این کار باید توسط تکنسین های حرفه ای هیت نت صورت بگیرد

 

2. عدم روسن ماندن مشعل پیلوت فر آگرین

برای حل این مشکل ابتدا مطمئن شوید که ترموکوپل مستقیما در مشعل قرار گرفته است. زیرا اگر ترموکوپل به اندازه کافی داغ نشود، سوپاپ اطمینان داغ نمی شود و در نتیجه مشعل روشن نمی گردد. اما اگر ترموکوپل در جای درست قرار گرفته بود اما مشکل رفع نشد، باید به تعویض ترموکوپل بپردازید. برای تعویض قطعات فر آگرین بهتر است به تکنسین های متخصص هیت نت تماس بگیرید.

3. تعویض لوله مویین فر آگرین 

بعد از تعویض ترموستات، ایراد در قرارگیری حباب یکی دیگر از دلایل حرارت نامتقارن فر می باشد. گیره هایی در انتهای مویین قرار دارد، که لامپ را محکم در جای خود قرار می دهد. این لامپ ها دمای فر آگرین را متناسب نگه می دارند. اگر لامپ در جای درست خود قرار نگیرد یا آزاد باشد، حرارت فر بهم می ریزد.

 

4. معیوب شدن برد الکترونیکی فر آگرین

 برد الکترونیکی کنترل عملکرد قطعات را برعهده دارد و در صورتی که دستگاه ایرادی داشته باشد و برد مشکل را نشان ندهد، ممکن است برد الکترونیکی فر آگرین خراب شده باشد. برای حل این مشکل باید تکنسین های متخصص هیت نت، برد الکترونیکی را تعویض و یا تعمیر کنند. هزینه تعمیر برد فر آگرین بعد از بررسی کارشناس هیت نت به شما اعلام می گردد.

5. کم شدن شعله فر آگرین

این مشکل ممکن است به دلیل کثیف شدن مشعل های فر آگرین به‌وجود آید. اما اگر همچنان بعد از تمیز کردن فر آگرین شعله کم بود، احتمالا شیر کنترل دچار مشکل شده است. برای بررسی و رفع این مشکل باید از کارشناسان حرفه ای هیت نت کمک بگیرید.

6. علت خاموش شدن فر آگرین

یکی از ایراداتی که باعث خاموشی فر آگرین می شود، خرابی ترموستات است. با خراب شدن این قطعه، ممکن است فر خاموش شود زیرا ترموستات از گرم شدن بیش از حد فر جلوگیری می کند. مسدود شدن مشعل، خرابی مشعل یا پیلوت و یا خرابی تایمر فر از مهمترین دلایلی است که موجب خاموش شدن مشعل می شود.

نمایندگی تعمیرات فر آگرین

هزینه تعمیر فر آگرین در هیت نت

عوامل مختلفی در قیمت تعمیر فر آگرین اثر می گذارد. علت خرابی و تعویض و یا تعمیر قطعات فر آگرین و اجرت تعمیرکار فر آگرین از جمله عواملی است که بر قیمت تعمیر فر مؤثر است. شما می توانید برای استعلام قیمت تعمیرات فر پیتزا آگرین به شماره تعمیرکار فر آگرین که در سایت هیت نت درج شده است تماس بگیرید. کارشناسان هیت نت پس از بررسی و عیب یابی هزینه نهایی را اعلام می کنند.

مزایای تعمیر فر آگرین در هیت نت

مزایای تعمیر فر آگرین در هیت نت عبارت است از:

  • تعمیر در محل فر آگرین
  • تعمیر فوری فر آگرین
  • سرویس و تعمیر قطعات توسط تکنسین های مجرب و حرفه ای
  • دارای گارانتی تعمیر فر آگرین شش ماه تا یکساله
  • ارائه خدمات تعمیر فر آگرین 24 ساعته و در هر ساعت از شبانه روز
  • استفاده از قطعات اورجینال، در صورت نیاز به تعویض قطعه
  • شما می توانید با خیالی راحت تعمیرات فر آگرین خود را به هیت نت بسپارید.
  • داشتن بیش از 15 سال سابقه در زمینه سرویس و تعمیر انواع فرها از جمله تعمیرات فر زانولی، هاوین، اگرین و …